Wpis z mikrobloga

Hej, chciałbym się wybrać na dwa dni w #tatry #gory i myślę, jakie miejsca wybrać na luzie. Doliną Kościeliska, Smerczyński staw, Jaskinie, hala Ornak i może coś jeszcze. Chciałbym też dolinę 5 stawów, ale tam jeszcze śnieg. Inna opcja to Tatry Słowackie i tam Szczyrbskie jezioro i może coś jeszcze?
  • 6
@kanban: więcej to za bardzo nie połazisz bo jeszcze jest zima w górach. Dolina Chochołowska, kościeliska, dolina białego, z kościeliskiej możesz przejść do doliny małej łąki. Możesz skoczyć do jaskini Bielańskiej na Słowacji.
@kanban: jasne, że tak tylko czy to ma sens. Ja chodzę w lecie bo nie lubię zimna i chce iść gdzie mi się podoba, a zima to pewne ograniczenia. Jak chcesz trzasnąć te dwie trasy to pewnie ci się uda, ale zajmie to cały dzień, a trasa włącznie z podejściem do Smreczyńskiego stawu wyniesie prawie 40km. Optymalna trasa po górach to 15-20km dziennie. Jak nie chodzisz codziennie to 40km cię zniszczy.
@kanban: tak jak wyżej - da radę, ale czy jest sens? Jeśli chcesz zrobić dłuższą trasę to ewentualnie Kiry --- Dolina Kościeliska --- Smreczyński Staw --- Kiry --- Droga pod reglami --- Zakopane.