Wpis z mikrobloga

To, że HT pozbyło się Vetheo za Perkza to jest największe frajerstwo tego splitu xD Gratulacje dla Jankos za ściągnięcie swojego koleżki do drużyny, bo jestem pewny, że dużo miał do powiedzenia w tym temacie.

#leagueoflegends
  • 11
  • Odpowiedz
Vetheo


@Murasame: vetheo jest podobno mentalem w #!$%@?. Pewnie jankos i wunder nie chcieli z nim grac. Kiedys na co-streamie kogos tak slyszalem. Nie wiem czy nawet na polskim u delorda ktos tego nie mowil.

Nie usprawiedliwia to faktu, ze wolalbym go miec w teamku bardziej niz perkza xD
  • Odpowiedz
  • 0
@nammah: Perkz niby też jest problematyczny i jedyny powód dla którego Jankos chciał z nim grać, to kolesiostwo. To była ostatnia szansa dla Perkza, żeby coś pograć. Jeśli nie wypaliło z Jankosem i Wunderem to bardzo się zdziwię jak ktokolwiek jeszcze zaryzykuje branie go do drużyny.
  • Odpowiedz
  • 0
@nammah:

W tym problem, że raczej nikt nie będzie chciał już płacić hajsu za gwiazdeczkę, która słabo gra. I pytanie czy on będzie chciał zgodzić się na taką degradację.

Zresztą kto wie, może ktoś go weźmie. Po tym jak znowu ktoś nabrał się na Bo, jestem w stanie uwierzyć, że ktoś znowu zatrudni Perkza xD
  • Odpowiedz
Po tym jak znowu ktoś nabrał się na Bo,


@Murasame: dobre podsumowanie xDD Yamato dalej uwaza, ze jakby trenowal kolejny split KC to z bo + upset sa skladem na worldsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nammah: No bo Video jest mentalem. Powie ci to każdy kto mial doswiadczenie z nim soloq zagrac. Psycha mu robi przysiad na butle od vanisha jak ktos mu canona na midzie zabierze i wtedy sprintuje. Albo potrafi cala gre sie #!$%@? na czacie, bo jakis early play nie wyszedl
  • Odpowiedz
  • 0
@Vezz:

To już wolę Perkza xD Wunder nie jest zły, on jest specyficzny, po prostu nie ma sensu dobierać do Wundera drugiego drewna, które będzie tylko zabijało miniony pod własną wieżą. Pasywny top jest spoko jak ma się na midzie kogoś kto potrafi czasami pocisnąć. Tak samo może i Perkz nie wyglądałby tak źle gdyby na topie mieć kogoś agresywnego jak Adam.

Zwyroo nie zagrał tragicznie ale to nie jest raczej
  • Odpowiedz