Wpis z mikrobloga

#przeszczepwlosow #przeszczepzwykopem
Siema Mirki :) Nowy na wykopie, ale chyba tak się pisze xd
Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad przeszczepem włosów... Myślałem nad SkyClinic we Wrocławiu, ponoć dobrze im to idzie.
Ok x lat mierzę się z rzadkim gniazdem oraz zakolami, natomiast w ostatnim czasie jest wręcz tragicznie :(
Od +/- roku biorę finasteryd 1mg, minoxidil 5% oraz biotynę 10mg. Niby coś tam pomogło, ale niezbyt...

Pytanko jak się do tego wszystkiego zabrać... Od czego zacząć... i co najważniejsze co "lepiej" wybrać Polską klinikę czy może jednak Turecką ?
pzdr
  • 11
  • Odpowiedz
@Paulov Zakolaki maja chyba wiecej tagow niz #!$%@? spod przegryw xd

Taguj to gowno to raz a dwa juz pytales o lysa glace 4 lata temu. #!$%@? sie na lyso i bedziesz mial spokoj
  • Odpowiedz
  • 2
@Buko_von_Krossig: No piszę ten wpis bo bycie łysym nie jest dla mnie... i szukam alternatywy, budżetowo nie muszę na szczęście oszczędzać na szamponie więc i na przeszczep się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Paulov sam mam podobne przemyślenia, niby Turcja ok, hurtownia. Zacząłem rozważać ogarnięcie tematu w Polsce, z tego względu że w ue zabieg musi wykonać typowo lekarz, to bezpieczeństwo + opieka jakby coś poszło nie tak (powikłania, kiepski efekt itp.) jest dla mnie warta dopłaty, bo w jakimś sensie wiadomo „gdzie ich szukać” później :) jak znajdę ten film przy okazji to Ci prześlę. Pozdro
  • Odpowiedz
  • 0
@Mateyy: Szczerze mam te same przemyślenia dotyczące Turcji. Zapiszę się na konsultacje do SkyClinic, zobaczę jak będzie... co mi zalecą, ile to będzie kosztować i jaka metoda bo ponoć mają jakiegoś robota od tego...

@kkamilookk Szkoda, że nie zainteresowałem się tym kilka msc wcześniej ;/ a jak czujesz się po tym wszystkim ? w sensie sam wyjazd, wrażenia z zabiegu, jakość kliniki i odczucia co do efektów ?
  • Odpowiedz