Wpis z mikrobloga

#blackpill
Ehh ominęło nas pierwotne, "czyste" młodzieńcze uczucie. Pierwsza laska w okolicach liceum, ty też jesteś jej pierwszym. Nowe doświadczenia, nie mówiąc już o uczuciu rozdziewiczenia jakiejś Julki. Jest ta "beztroska", brak zmartwień dorosłego życia, brak zaglądania w portfel, po prostu przygoda.

Potem po zakończeniu edukacji już Julczyska po karuzeli, "wyszaleniu się" i "przejściach" patrzą, żeby wbić się na kwadrat za free. Zaraz ocena tego co masz, pracy, ile masz samochodów, jaki pasek od spodni, czy organizujesz wakacje pod palmami.... Nie mówiąc już o tym, że większość normalniejszych już zajęta.

Wiele też już "przeszło przez nią", umysł już roszczeniowy, chłodny, kalkulacyjny, ze swoimi skrzywieniami, wciąż pamietającą tego Chada, co jednak ją zostawił.

A nawet jeśli trafiłaby się jakaś w marę ok, to już nie ma tego szczenięcego luzu, wolności, swobody -> zamiast tego są: praca, rachunki, czynsze ...... A do tego jej zegar już tyka coraz szybciej, więc zaraz parcie na bachory.

Dla niej spoko bo już się wybawiła w życiu, a my? Mamy przeskoczyć najlepszy okres życia, od razu do #!$%@? do śmierci z rachunkami, tyrką i zabawą w dom?

Co by tu dużo mówić - wygraliśmy #!$%@? bilet do lunaparku życia, w którym prawie nie ma żadnych atrakcji, a dodatkowo musimy myć kible xd
Luke_Skywalker88 - #blackpill 
Ehh ominęło nas pierwotne, "czyste" młodzieńcze uczuci...

źródło: 434052156_1494115651460747_4500454664478093693_n

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: dla mnie jedno z największych cope. W mojej klasie to była można jedna para max dwie i w innych klasach podobne. Mówię to o czasach sowich w gimnazjum bo w technikum to nie ma co nawet szukać dziewczyny bo tam na jedną przyda 20 chłopa. Uważam że są ludzie który po prostu takie rzeczy w młodym wieku naturalnie przychodzą że już 15 lat i mają mega parcie na związek ale
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: Nie oszukujmy się, jeśli nie zaznało się romantycznej "miłości" blupilowej do 25 roku życia i całej tej otoczki czyli motyle w brzuchu,szczere pożądanie, komplementy, tęsknota, przytulanie, spacerowanie," lizanie z języczkiem" ruchańsko przy netflixie i winie oraz mase innych beztroskich rzeczy będac nawet bezrobotnym, bez auta i mieszkający ze starymi to niestety ale już nie zaznamy tego stanu, później to już tylko równia pochyła i brutalny agepill a jedyne co najprawdopodobniej
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: xd
A mi szkoda lasek które w wieku 25-27 lat widzę na różnych kółkach teatralnych, tańca itp., które się ślinią do mnie
Albo jak są warsztaty taneczne z głosowaniem na parę, to jak bardzo są chętne xd
wystarczy mieć wartość i umieć mówić
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: po taz tysięczny czytam wysryw jakie to chłopy są spoko a baby to samo zło. Siedzą z twarzami w telefonach i im okazje do zagadania przed nosem przechodzą. Albo wezcie sie może polaczcie w pary, sexu może nie będzie ale za to pozostałe rzeczy na pewno super
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: no nie wiem. Więcej luzu to ja mam po 30 lvl niż w wieku 17 lat gdzie miałam cały czas #!$%@? bo elitarne liceum i nauka do matury także teraz mam więcej w sobie luzu i wigoru niż jak miałam 17 lvl gdzie miałam turbo nerwicę i brak chęci do życia
  • Odpowiedz
@Hetmanow: Masz dużo racji. Jak sobie przypomnę swoje czasy szkolne, to we wczesne związki najchętniej pakowały się dziewczyny z trudnych domów. Na przykład moja sąsiadka i zarazem przyjaciolka z dzieciństwa, której mi było strasznie szkoda, bo w jedno lato razem siedzielismy beztrosko na drabinkach, a w drugie ona juz miała starszego 5 lat chłopaka i "poważny związek". Ja wtedy jeszcze piłkę kopalem całymi dniami i nie rozumiałem o co chodzi. Ten
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: Myślę ze Opowi chodzi bardziej o to że jak masz 17 lat to patrzysz na świat przez różowe okulary nie widzisz części syfu i nie masz tylu obowiązków. Jest wiele nowych rzeczy czas płynie wolniej.
Nie bez znaczenia jest też fakt że większość ludzi ocenia ten wiek jako najlepszy swoim życiu.
Mam kilku znajomków którzy przegapili to o czym Op mówi. Bardzo pracowali w tym czasie nad sobą w różnych
  • Odpowiedz