Wpis z mikrobloga

  • 0
@Pandillero: za czym mam na pinterescie dokladnie szukac? nie uzywalem nigdy tego narzędzia. zalogowalem sie wlasnie. mam wrzucic to zdjęcie jako swoje czy co?
@dzar1984: dzięki miras, w google grafika szukasz czy gdzie. chcialem takie "retro" lub "vintage" photos znalezc, ale fury dobre podeslales xd
  • Odpowiedz
  • 0
@dzar1984: ja w jakims 1995 majac 3 lata zobaczylem Corvette C4 poliftowa w ciemnym zielonym. od prawie 30 lat choruje juz na to auto i jest to moj top1 :D a sam tez od 4 ostatnich samochodow jezdze tylko amerykancami; 93 firebird formula -> 95 firebird trans am -> 04 pontiac gto i obecnie 2011 cts-v coupe :) fajna motoryzacja
  • Odpowiedz
@stary_grat: Moje zamiłowanie wynikało z tego, że mój brat prowadził warsztat samochodowy i naprawiał amerykańce. Mam zdjęcie przy takiej zielonej corvecie w dresie z ortalionu xd
  • Odpowiedz
  • 0
@dzar1984: eh :) ciekawe jak wtedy wygladala sprawa z brakiem tablic z przodu czy sie pały czepiały czy odpuszczali temat. dokladnie taka widzialem :) pewnie nie było tego za wiele wtedy, ale znowu corvetta nie jest jakims ultra unikalnym autem. nie jestescie ze slaska? chlop w mysłowicach mial te corvette
  • Odpowiedz
@stary_grat: może poszukaj jeszcze z gieldyklasykow.pl, niby zdjęcia samochodów na sprzedaż ale może trafi się jakieś ładne. Twórca tej strony jest/był fotografem, może ma jakieś ładne w swoim portfolio
  • Odpowiedz