Wpis z mikrobloga

@SonOfTheSun: ja już coraz mniej ufam ludziom. Część ludzi z mojego otoczenia śmieje się z Jackowskiego tak samo jutuberzy więc i ja jak npc też go jechałem a później przypadkowo zacząłem go słuchać. No i gościu gada że coś się ma wydarzyć i to się wydarza. Czasami nie trafi wiadomo ale czasami trafia z jakąś absurdalną precyzją i ciężko to wytłumaczyć ale ja się już nauczyłem że na tym świecie są
  • Odpowiedz
@janciopan: Ale Ty dobrze wiesz że jego predykcje można podpisać pod 99% innych rzeczy które się wydarzyły? XD. Co to jest "duży przeszklony dom albo galeria, w której następuje chaos, i strzelanina". Mam Ci wymienić w ostatnich 3 miesiącach ilość strzelanin w galerii? XD.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vixay Myślisz ze wizje Jackowskiego to cold reading? Mozliwe ale nie przypominam sobie ostatnio strzelanin w galerii oprócz tej w Moskwie, chyba że gdzieś na bliskim wschodzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
jednak skubany trafia.


@SonOfTheSun: napisz sam tutaj podobne przepowiednie, gwarantuje że cos trafisz w zakresie kilku lat, np. chaos na stadionie, chaos w metrze, wypadek na kolei, można jeszcze pokusić się nawet on katastrofę lotniczą
  • Odpowiedz
@janciopan: Ja też umiem przewidywać przyszłość jak Jackowski.

W mojej szklanej kuli widzę, że w ciągu najbliższych lat w Europie dojdzie do zamachu terrorystycznego, w Chinach pojawi się dziwna choroba, w gdzieś nad oceanem spadnie samolot pasażerski. Widzę też ludzi uciekających z budynku uniwersytetu w Stanach Zjednoczonych gdzie ma dość do dużej strzelaniny. Widzę też czarne chmury nad bliskim wschodem gdzie znów dobrze do wojskiego przewrotu.

Rób screeny, moje przepowiednie mają
  • Odpowiedz