Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ja mam poważne fiksacje na punkcie seksu i przez to manifestuje te sytuacje które mnie spotykają, ale zawsze jak z jakimś niebieskim dłużej rozmawiam/pisze to później wychodzi na to, że byłam cały czas traktowana jako potencjalna partnerka albo potencjalne ruchanie i uważam, że to bardzo przykre.

Zwłaszcza jak pisze z kimś z np grupy wsparcia a potem się dzieją takie kwiatki to już dla mnie w ogóle obrzydliwe.

#logikaniebieskichpaskow #zalesie
  • 142
  • Odpowiedz
@Pandillero: Nie wiem, jakie jest prawdopodobieństwo. Po prostu ja mam szczęście takiej sytuacji doświadczać.
Mam dobrą, serdeczną przyjaciółkę - od lat jesteśmy częścią małej grupy dobrych przyjaciół (wspólne hobby, wspólne wyjazdy, wspólne przeżycia). Znamy się kilkanaście lat, nie mamy przed sobą tajemnic, wspieramy się. Możemy wygarnąć sobie wszystko, możemy liczyć na siebie. Ona ma męża, ja mam swoją różową. Każdy z nas jest w szczęśliwym związku i nie ma między nami
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: a ja nie chce seksu, a by mi to bardzo podbudowywało ego i piszę to zupełnie szczerze

w sensie ja rozumiem o co tobie chodzi, ale wydaje mi się ze ty nie do końca rozumiesz o co innym chodzi: są pewne różnice płciowe i ja wiem że przegrywy #!$%@?ą głupoty i są opryskliwe, ale no fakty są jakie są... albo nie jesteś aż tak brzydka, albo nie istnieje coś takiego
  • Odpowiedz
@Sinti: jestem przegrywem ale z powodów psychicznych. Gdybym była zdrowa to bym nie miała żadnych problemów i bym pewnie miała już męża i dzieci. Ty nie rozumiesz że damski przegryw to jest masa chorób psychicznych a u mężczyzny przegryw to brak kobiety. Nawet w tych kwestiach się różnimy. Ja bym mogła mieć chłopaka nawet mimo tego że jestem brzydka. Co nie zmienia faktu że nigdy nie będę pewnie szczęśliwa i normalna
  • Odpowiedz
Ostatecznie KAŻDY pisząc do ciebie dąży do związku lub seksu; niezależnie jak bardzo będziesz to wypierać


@benekxd: To jakim cudem mam kilku dobrych kolegów od kilku (a jednego nawet od kilkunastu) lat i żaden z nich do tego nie dąży? Nawet mi się zdarzało z niektórymi nocować w tym samym pokoju w czasie podróży i do niczego nie dochodziło.

Wrodzony narcyzm i próżność dyskwalifikuje z jakiś głębszych i wartościowych rozmów chyba,
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: rozumiem to, ale teraz już przesadziłaś

Ty nie rozumiesz że damski przegryw to jest masa chorób psychicznych a u mężczyzny przegryw to brak kobiety

u faceta niby nie ma czegoś takiego jak choroby psychiczne? odnosiłem się do braku kobiety bo to jest clue tego co ci w poprzednim wpisie pisali i z czym się kłóciłaś, ale to nic nie zmienia i tu i tu są ludzie brzydcy, i tu i
  • Odpowiedz
jestem przegrywem ale z powodów psychicznych. Gdybym była zdrowa to bym nie miała żadnych problemów i bym pewnie miała już męża i dzieci. Ty nie rozumiesz że damski przegryw to jest masa chorób psychicznych a u mężczyzny przegryw to brak kobiety. Nawet w tych kwestiach się różnimy. Ja bym mogła mieć chłopaka nawet mimo tego że jestem brzydka. Co nie zmienia faktu że nigdy nie będę pewnie szczęśliwa i normalna i pewnie
  • Odpowiedz
@Sinti: są, po prostu ty ciągle kręcisz się wokół tematu tego, że mam być wdzięczna za to że ktokolwiek na mnie spojrzał. A mi to uwłacza. Mogłabym się chętnie zamienić z jakimś przegrywem programista 15k serio. Zamienić bycie brzydka baba na bycie brzydkim facetem programistą, bym sobie żyła spokojnie bez nikogo zwracającego mi D*pe jakimiś czynnościami dla małp
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker

>Ostatecznie KAŻDY pisząc do ciebie dąży do związku lub seksu; niezależnie jak bardzo będziesz to wypierać


@benekxd: To jakim cudem mam kilku dobrych kolegów od kilku (a jednego nawet od kilkunastu) lat i żaden z nich do tego nie dąży? Nawet mi się zdarzało z niektórymi nocować w tym samym pokoju w czasie podróży i do niczego nie dochodziło.


>Wrodzony narcyzm i próżność dyskwalifikuje z jakiś głębszych i wartościowych rozmów
  • Odpowiedz
Ty nie rozumiesz że damski przegryw to jest masa chorób psychicznych a u mężczyzny przegryw to brak kobiety.


@ZenujacaDoomerka: To ciekawe, że jakbyś była chłopem, to mówiłabyś zupełnie na odwrót.

Nawet w tych kwestiach się różnimy.


@ZenujacaDoomerka: czym się masz różnić? Taki sam z ciebie przegryw jak z 90% wykopu. Nawet na profilowym masz Perłę więc wyjątek potwierdza regułę

Co nie zmienia faktu że nigdy nie będę pewnie szczęśliwa i
  • Odpowiedz
Ty nie rozumiesz że damski przegryw to jest masa chorób psychicznych a u mężczyzny przegryw to brak kobiety.


@ZenujacaDoomerka: ale nas splycilas i pokazałaś, że nie rozumiesz nas traktując jak jakieś kołki osikowe a przecież ilość przegrywow i ich histore na wykopie doskonale pokazują jak emocjonalni i wrażliwi jesteśmy.
Brak kobiet w naszym życiu to efekt licznych problemów a nie przyczyna tych problemów. To że dużo mówimy o nich to dlatego
  • Odpowiedz
  • 1
@ZenujacaDoomerka mam być szczery?

Człowiek to zwierzę, zwierzęta zostały tak ukształtowane przez ewolucję, aby przeżyć, a żeby przeżyć trzeba konsumować i rozmnażać się. Organizmów, które nie spełniały tych 2 warunków już z nami nie ma, ba nawet nie miały szansy się wykształcić, więc nie było prawa, aby potencjalnie kiedyś zaistniały. To tak pokrótce.

Wniosek? Człowiek lubi jeść, pić, zażywać używki (dlaczego? Skoro nie są one potrzebne do przeżycia? To już inny temat)
  • Odpowiedz
znajdę faceta do związku tylko po to żeby go nienawidzić świetny plan ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ZenujacaDoomerka: a w którym miejscu ja napisałem żebyś sobie znalazła faceta żeby go znienawidzić? Chochoła jakieś wystroiłaś w tej chwili. Proszę mi wskazać w którym miejscu napisałem żebyś sobie znalazła chłopa żeby go nienawidzić
  • Odpowiedz
damski przegryw to jest masa chorób psychicznych


@ZenujacaDoomerka: i po to są ludzie żeby sobie pomagali. Wiem, że się boisz, jak każdy. Cierpisz a to cierpienie przeradza się w kolejne pasmo porażek, negatywnych myśli,. Z czasem przeradza się w codzienność definiującą rzeczywistość, staje się mechanizmem określającą wybory.
Masz depresję. Sam ją miałem przez trzynaście lat.
Potrzebujesz pomocy.
Życie to przygoda
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka myślałaś że zamiast zająć się swoimi sprawami facet będzie do Ciebie pisał od tak, bezinteresownie poświęcając Ci swój czas zamiast grać na konsoli lub uprawiać sport? Serio przemysł czy warto czyjś czas marnować. Koleżanek nie masz?
  • Odpowiedz