Wpis z mikrobloga

@biaukowe praktycznie każdy chłop z castoramy którego znałam (kiedyś sporo moich znajomych po szkole poszło tam do pracy) dorabiał sobie na budowlance. Kiedyś z jednym pogadałam to mówił że im szkolenia robią z kładzenia kafli a potem na wystawce kładzie te pokazowe łazienki. Easy hajs też był bardzo zadowolony długo tam pracował
  • Odpowiedz
@biaukowe pisał że to jego pierwsza praca w Polsce, dlatego startuje od zera żeby zdobyć doświadczenie, a wcześniej pracował w Niemczech (pewnie jaka fizyczna praca), więc może stąd ma $$$
@maikeleleq

  • Odpowiedz
@biaukowe A5 i w tamtym miesiącu kupiłem nowego Formentora
Tydzień temu wróciłem z Kenii
14 Pro Max mam więc staruszek :/
Pieniądz lubi ciszę, trzeba być obrotnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@biaukowe #!$%@? z tego że iPhone i a5. To tylko pokazuje jaką biedę umysłową prezentuje. Być może jest takim debilem że wziął komórkę na abonament a na auto kredyt.
  • Odpowiedz
Robiłem kiedyś w kołchozie na taśmie, zarobki oscylowały w granicach 1500pln netto miesięcznie, ale niektórzy pracownicy przyjeżdżali podejrzanie drogimi furami, po czasie się dowiedziałem, iż wynoszą towar.
  • Odpowiedz
  • 0
@biaukowe po akcji na tagu pracait gdzie koleś baitował, że z żoną razem zarabiają 100k miesięcznie, a później ktoś znalazł jak zadawał pytanie gdzie przyznał się, że zarabia 5k w pracy fizycznej nie wierzę już w nic na Mikro. Napisać możesz wszystko. Jak ktoś jest normalny trudno w to uwierzyć, że dla kogoś rozrywką może być takie baitowanie
  • Odpowiedz