Wpis z mikrobloga

@agent733: dobrze, że ten "kujajor" sie przyznal oficjalnie ze stoi na czele bandy, ktora gdzies masowo narusza prawa autorskie ,a zgodnie z artykulem 116. o prawach autorskich
"3.
Jeżeli sprawca uczynił sobie z popełniania przestępstwa określonego w ust. 1 stałe źródło dochodu albo działalność przestępną, określoną w ust. 1, organizuje lub nią kieruje,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 5."
no to tutaj przewodzi zorganizowaną grupą czyli od
  • Odpowiedz
dobrze, że ten "kujajor" sie przyznal oficjalnie ze stoi na czele bandy, ktora gdzies masowo narusza prawa autorskie ,a zgodnie z artykulem 116. o prawach autorskich


@Iwona010: Sylwek odstaw te narkotyki serio Ci mówię. Gdzie się do czegoś przyznałem do jakiejś bandy? xD A dwa znajdź mi to "gdzieś", gdzie naruszam "prawa autorskie". Lubię popisać, no ale tutaj szkoda po prostu strzępić ryja.

Przepraszam, nie wsadzaj mnie do więzienia Sylwestrze, apeluję
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: wystarczy, że ja mam dowody gdzie przyznajesz się do tego. Przepraszal będziesz bystrzaka w sądzie, jeśli będzie trzeba - tu nie musisz 😊 za zorganizowaną grupę to trochę możesz wyłapać sanek 😚 podejrzewam, że specjalnie dla Ciebie mogą zmienić kwalifikacje czynu do 15 lat🤪
  • Odpowiedz
za zorganizowaną grupę to trochę możesz wyłapać sanek 😚

podejrzewam, że specjalnie dla Ciebie mogą zmienić kwalifikacje czynu do 15 lat🤪


@Iwona010: XD czekam. A tak poza tym to pocałuj mnie w .a aż łeb się zabuja.
  • Odpowiedz
@Iwona010: Wykopowa zorganizowana grupa przestępcza, której jedyną czynnością jest komentowanie i krytyka streamowego "dzieła aktorskiego", wszyscy na tym tagu oprócz Iwonek, Tibijskich Wojowników i innych multikont pójdą w pasiaki.

Do Choroszczy?
Do Choroszczy.
Na badania?
Na stałe.
  • Odpowiedz
@habanero333: ktoś o zdanie cie pytał? Odnoszę się do osoby, która pisala wcześniej, że robi takie rzeczy, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji jakie może ponieść on i jego kolezcy, ktorzy mu w tym pomagają 😉 a co do wykopkow, to na nich też za wszelkie obelgi, znieslawienia, szkalujace wiadomości- przyjdzie pora. Wszystko w swoim czasie. Jest kilka nicków, którymi trzeba byłoby się zająć 😚
  • Odpowiedz