Wpis z mikrobloga

@Teemcio A #!$%@? xdd

On pewnie sprzedaje bo chce nowe kupić.
Na live mowil, że ma pare mieszkań, które wynajmuje. Ostatnio jak gadal z dzinoldem to powiedział, że za ponad milion kupil pod wynajem za kase z famu.
  • Odpowiedz
@Teemcio: Ogłoszenia latało na grupach Audi, ładnie wypunktowali tego ulepa. Zakup czegoś takiego to wyrzucenie kasy w błoto. 3 lata temu za podobną kwotę (230k) kupiłem S5 3 letnie praktycznie w full opcji (60k km) i podejrzewam, że większość osób które są w stanie wydać tyle, kupią coś młodszego i pewnego lub są w stanie dorzucić trochę więcej i kupić S7 czy RS7 ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Przeciez #!$%@? dobrze wiesz, ze na fame się zarabia nie małe pieniądze, więc go było stać, aby coś kupić - w szczególności, że miał nie jedną walke.

Do tego dochodzą sponsorzy namalowani na jego ciele podczas walki + inne reklamy na ig

Kupił na bielanach w warszawie za 1,4mln - jak patrze na olx to realne, wiec prosze nie pisac glupot, ze sie nei da.
f.....a - @WhiskeyIHaze: Przeciez #!$%@? dobrze wiesz, ze na fame się zarabia nie mał...
  • Odpowiedz
@formawegla nie wiem ile się zarabia w fame bo nie jestem tam zatrudniony a wierzyć tym mitomanom to xD
Ten pajac chciał reklamować scamy na instagramie za 10k a ty mi tu piszesz, że on jest multimilionerem xD
Gdzie masz na Bielanach mieszkanie prawie 100m za 1.2 miliona?
  • Odpowiedz