Wpis z mikrobloga

@xdTM: jak to przy każdym samochodzie czyli wycieki, stan blacharski. Warto podłączyć komputer i zobaczyć błędy używając INPA czy ISTA. Stan podwozia warto skontrolować, szczególności sanki tylne w E9X bo strasznie korodują.

N52 ma dwie disy, vanos, valvetronic jak się zepsuje to koszta drogie więc warto podpytać właściciela czy nie było problemów z tym.

No i jeszcze woda w miejscu akumulatora to częsty przypadek
  • Odpowiedz
Jakie BMW z silnikiem benzynowym polecacie do 45.000zł.


@sopride: Żadne, ponieważ to nie jest reklama. Ogólnie jeśli chodzi o ceny samochodów obecnie w Polsce na czele z Bmw to zajebisty film o tym nagrał Michu z MK4 jakiś czas temu. Ludzie żądający od 30 kilku do 40 tys zł około za jakieś bmw e60 którego produkcje zakończyli w 2008 roku (16 lat temu) czy za inne e90 po 300 tys nalotu
Cztero0404 - >Jakie BMW z silnikiem benzynowym polecacie do 45.000zł.

@sopride: Żadn...
  • Odpowiedz
@Cztero0404: oho, widzę że zaczyna się nowy ruch spadkowiczów tym razem odnośnie cen samochodów.
Złotówka przez ostatnie 4 lata traciła na wartości, mieliśmy dwucyfrową inflację która od pandemii ma skumulowaną wartość większą niż przez całe lata 2010-2020.
Gdzie ty widzisz szansę na spadek cen czegokolwiek?
Jeżeli już to może nieruchomości bo one są nieruchome a jesteśmy krajem zagrożonym wojna ale samochody nie mają szans na spadki cen w najbliższej przyszłości.
  • Odpowiedz
oho, widzę że zaczyna się nowy ruch spadkowiczów tym razem odnośnie cen samochodów.


@xdTM: Nie żaden ruch spadkowiczów tumanie a po prostu umiem liczyć i wiem po ile auta są w Polsce oraz po ile w Niemczech na przykład. Tam gdzie Janusz-Handlarz cwaniak próbuje z klienta w naszym kraju zdzierać.
  • Odpowiedz
  • 1
@Cztero0404 przecież w Niemczech samochody są o wiele droższe niż u nas xD
Chyba że takie rozwalone w drobny mak to tak, można kupić tanio, ale cały samochód jest droższy o 10/20k niż u nas w kraju
  • Odpowiedz
przecież w Niemczech samochody są o wiele droższe niż u nas xD


@eNse: Sorry, beautiful bullshit bro. Nie wiem skąd wziąłeś takie informacje, ale jest to jedno wielkie kłamstwo to 10-20 tys (chociaż to też jest przesada) to raczej niektórzy próbują z tego co widzę wycisnąć, ale w drugą stronę. Może gdybym sam wielokrotnie nie kupił samochodu w Niemczech i go nie sprowadził do Polski to bym uwierzył. Ostatnio chłop na
  • Odpowiedz
  • 1
@Cztero0404 a co Ty #!$%@? za przeproszeniem. Tak się składa że też długo szukałem samochodu a z racji że 2x w tygodniu jestem w Niemczech to stanąłem w trzech komisach, ale nie u turasów tylko w takich mniejszych, z serio zadbanymi samochodami i widziałem ceny.
  • Odpowiedz
a co Ty #!$%@? za przeproszeniem.


@eNse: Gówno jak nie wiesz, jak masz jakieś wyśrubowane wymagania to szukasz 2 tygodnie. Dziwnym trafem ja nawet ostatnio byłem w stanie kupić potężną kia ceed za bodajże 14 tys zł z hakiem kiedy w Polsce taka sama w tym samym stanie jest za 18-23 mniej więcej. Nawet jeśli policzę koszty sprowadzenia dalej wychodzi taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz