Wpis z mikrobloga

Dawno tutaj nie zaglądałam, ale ilość pracy i stres związany z przebranżowieniem się do IT zrobił swoje. Zasadniczo, to udało mi się dostać na stanowisko juniorskie jako programistka Java, więc jestem z siebie dumna 🤗 Dodatkowo za namową kuzyna rozmawiałam z władzami politechniki, czy by nie szukali wykładowcy akademickiego i chyba się uda 😹 Ale to dopiero od października.

Wróciłam także do #tinder z jasnym opisem, że szukam kogoś do pogadania i wyjścia na miasto, ale usunęłam profil po tygodniu. Trafiłam na creepów i dałam sobie spokój. Hitem była wiadomość "Chodź wyjdziemy na miasto i cię spenetruje we wszystkie 7 otworów" wy naprawdę pomyliliście odwagę z odważnikiem.

I to by było na tyle moi mili, wszystkiego co najlepsze ❤️
#gownowpis
  • 13
"Chodź wyjdziemy na miasto i cię spenetruje we wszystkie 7 otworów" wy naprawdę pomyliliście odwagę z odważnikiem.


@kwas_rybonukleinowy: Strzelam, że to działa. Z jednej strony się słyszy, jak to na Tinderach kobietom wysyłają swoje przyrodzenia albo dają takie opisy, z drugiej jak ktoś jest normalny to nie dostaje za wiele swipeów.
@kwas_rybonukleinowy: to ja, niepopularnie z tego co widzę, zadam Ci pytanie o osiągnięcie jakim jest wbicie się do it w dzisiejszych czasach. Ogólnie jesteś w czasie studiów czy po że jest taka opcja prowadzić zajęcia?
Czy miałaś wcześniej coś do czynienia z it? Ile czasu zajęła Ci nauka, i czy powiedziałbyś że było łatwiej bo może były jakieś programy dla kobiet z których skorzystałaś. Czy masz pracę zdalną, oraz czy Twoja
@interpenetrate:

Ogólnie jesteś w czasie studiów czy po że jest taka opcja prowadzić zajęcia?

Po studiach

Czy miałaś wcześniej coś do czynienia z it?

Na studiach i po studiach w zasadzie to nieprzerwanie w większym bądź mniejszym stopniu. Pisałam sobie skrypty do automatyzacji pracy, jakieś poboczne projekty itp.

Ile czasu zajęła Ci nauka

Mniej więcej rok intensywnego przygotowywania się.

były jakieś programy dla kobiet z których skorzystałaś

Były, ale nie skorzystałam