Wpis z mikrobloga

#gothic

Ktoś ma pomysł jak odpalić to #!$%@??
Samo pobranie gierki nie wystarcza, bo fixy od steama nie chcą się wgrać.
Pobrałem uniona, i zmieniłem wersję beta na warsztat, nic. Spróbowałem odpalić w trybie zgodności z xp/7 i nic, nawet się nie włącza. Aktualny stan jest taki, że działa gothic classic, ale nie wygrywa fixów, więc nie dość, że nie ma rozdziałki, to i jest zablokowane 30fps
VIgitt - #gothic 

Ktoś ma pomysł jak odpalić to #!$%@??
Samo pobranie gierki nie wys...

źródło: g1

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@VIgitt: Próbowałem wgrać fixy w poprawnej kolejności, też nic z tego, #!$%@? access violation. W tą #!$%@? można w ogóle zagrać na win11?

próbowałem wgrać systempacka 1.6
#!$%@? instalator nie chce się włączyć
  • Odpowiedz
  • 0
@ork_sojownik: Spróbowałem zresetować kompa, dalej nie mogę zainstalować systempacka wersji 1.6. playerkita 2.8 też nie. po wgraniu systempacka "niby" działa. Czyt. rozdzielczość jest z #!$%@? i trzeba ją zmieniać cały czas po wyłączeniu gry. Fpsy dalej zablokowane na 30 mimo zmian w systempack.ini. Fix na fpsy #!$%@? access violation
  • Odpowiedz
dalej nie mogę zainstalować systempacka wersji 1.6. playerkita 2.8 też nie


@VIgitt: Jak to playerkita nie możesz zainstalować? Przecież to osobny program jest. A inne programy ci się instalują?
  • Odpowiedz
  • 0
@cooles: playerkit 1.08k działa, mogę go zainstalować. Playerkit 2.8 nie działa, odpalam jako administrator, i po wciśnięciu "tak" kompletnie nic się nie dzieje. Odpalanie w trybie zgodności nic nie zmienia
  • Odpowiedz
@VIgitt: Przedziwne. Może instalka zrypana? Pobierz skąd indziej.
Co by nie było stara gra, mi ostatnio pomogło z problemem ze stara gierką poinstalowanie starych visual c++, gdzieś koło 2008 i nowsze.
  • Odpowiedz
  • 0
@cooles: Pobieram ze steama, wydaje mi się, że tymi swoimi fixami #!$%@? kompletnie gierkę. Pobrałem wszystkie visuale, gierka niby się odpala, ale #!$%@? access violation po kliknięciu "nowa gra". Po odpaleniu przez launcher ze steam workshop wywala znowu 0xc0000142. playerkit 2.8 bez zmian
  • Odpowiedz
@VIgitt: Zaoraj, zainstaluj na nowo, zmień kolejność, czy nie instaluj czegoś...
Pamiętam, kiedyś miałem lapka z win10, i chciałem w gotika pograć. Nawet przeinstalowanie systemu nie pomogło, ale byłem #!$%@? zły...
  • Odpowiedz
  • 0
@cooles: Tzn gothica ogólnie mogę pobrać z pirata, tylko to nie rozwiąże problemu niewłączającego się instalatora playerkit 2.8. musiałbym dostać to już rozpakowane, to może wtedy dałoby radę
  • Odpowiedz
  • 2
@cooles: Ja #!$%@?. #!$%@?łem się z tym od kilku dni, miliard fixów, prób, kombinowania i nic. Teraz bez większego wysiłku śmigam w gothiczka jak za dawnych czasów. Rozwiązanie? Zainstalowanie windowsa 10. Pobrałem gothica, odpaliłem w trybie mod launcher, union na steam był już zasubskrybowany więc był w mods, i ładnie odpalił gierkę. #!$%@?ć windowsa 11, powinienem dostać odszkodowanie od tych #!$%@? z microsoftu za zszarpane nerwy
  • Odpowiedz