Wpis z mikrobloga

#famemma #primemma
Nadal mam bekę z tego jak potężny Cesarz prawie umarł po jednym strzale Murana, z którego tak szydził przez wiele lat. Przydałby się filmik typu lekcja pokory, gdzie wszystkie docinki Najmana w stronę Jacy byłyby zwieńczone tym pięknym sierpem. To chyba największa kompromitacja El Tosta od czasów porażki z Taxi Złotówą, gdzie po ciosie w bebzol krzyczał "Ała" i sędzia przerwał walkę xD
Tabasco666 - #famemma #primemma
Nadal mam bekę z tego jak potężny Cesarz prawie umarł...

źródło: najmanica

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Tabasco666: gdyby Muran był o 20 lat młodszy to byłby skazany za morderstwo na Najmanie, ta sytuacja pokazała, iż jedno pajacerskie wejście do oktagonu bez przygotowania (poza jednym-dwoma treningami na pokaz by wstawić na YT) może wyrządzić naprawdę ogromne szkody dla organizmu i żadne pieniądze nie będą tego warte, a że Marcin przeżył takich pajacerskich występów kilkanaście to pewnie myślał, iż i w tym starciu bez skrajnego uszczerbku na zdrowiu jakoś
  • Odpowiedz
  • 3
@Ted_Kaczynski: Uśmiecham się pod nosem jak sobie przypomnę, jak ludzie pisali, że Muran się boi Najmana, że jest wycofany i przed każdą konfrontacją włącza wsteczny. Czas pokazał, że po prostu nie chciał go uszkodzić przed walką xD
  • Odpowiedz
@Tabasco666: O boże, dlatego ja nie czytam wielu wpisów o freakach, bo od przetwarzania w mózgu takich bzdur raka idzie dostać. No tak, każdy się boi skompromitowanego na setki sposobów pazia, który udaje boksera i dostaje lanie od każdego kto jest sprawny fizycznie, tak było nie zmyślam.
  • Odpowiedz
@Tabasco666:

od czasów porażki z Taxi Złotówą


@Tabasco666: najlepsze ze na kolejnych galach mma vip byl tylko wycinek z tej walki z podnietka komentatorow "ALE NAJMAN NA NIEGO RUSZYŁ" a reszty ofc nie wrzucali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz