Wpis z mikrobloga

Będę śledził #kongresmezczyzn bardzo uważnie. Jeśli wykryję najmniejsze przejawy kukoldyzmu w wykonaniu rozmaitych farbowanych lisów zaproszonych na to wydarzenie, to zrobię inbę na wykopie i w mediach społecznościowych. Inicjatywa jest bowiem zacna, ale tym bardziej może być to fałszywa flaga, jeśli w szeregi organizatorów wkradłyby się elementy beciakowsko-feministyczne. Dlatego trzymam kciuki, życzę powodzenia, ale kontroluję...

Jak ktoś nie wie o co chodzi: https://kongres-mezczyzn.pl/

#pieklomezczyzn #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 10
  • Odpowiedz
@maneckiewicz: to środowisko już na wejściu jest spalone, bo przed wyborami Stowarzyszenie na Rzecz Chłopców i Mężczyzn jednoznacznie prześwietliło programy wszystkich partii stwierdzając słusznie, iż żadne spośród nich nie są ani trochę pro męskie, tymczasem teraz palą wroty pierwsi do feminazistki Kotuli, gdzie sens, gdzie logika, sami się obnażyli czyimi stronnikami tak naprawdę są, a miałem im przekazać 1,5 procent, w życiu... Poza tym weźmy poprawkę, że to w miażdżącej większości
  • Odpowiedz
palą wroty pierwsi do feminazistki Kotuli

@noonchodzewsciekly: co robią? Z tego co mi wiadomo dali jej raport o nierównościach z perspektywy mężczyzn i to dobrze, że ją przyciskają, a co ty byś chciał, żeby ją zostawili w spokoju i nie zawracali jej głowy swoimi facecikowymi problemami? Bardzo dobrze, że ją zaczepiają i stawiają w sytuacji, gdzie ona musi się ustosunkować do ich oczekiwań
Bananek2 - > palą wroty pierwsi do feminazistki Kotuli
@noonchodzewsciekly: co robią?...

źródło: IMG_1942

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bananek2 tia, na pewno się ustosunkuje i się przejmie apelami o męskie sprawy, jakichś równie nadętych jak ona gogusiow, idź być naiwniakiem gdzie indziej, dlatego ja już na żadne wybory nie pójdę, samo to że używają formy ministra (by się jej przypucowac), a kaleczącej język polski na wejściu, świadczy o nich oraz ich dyskredytuje
  • Odpowiedz
Dać sobie dupy spokój i zająć się swoim życiem, różowe najpierw muszą swoje środowisko oczyścić, pozbyć się raka feminizmu. Jak wróci normalność, to można zacząć na nowo rozmawiać.
  • Odpowiedz