Wpis z mikrobloga

Mirasy #lg jakie macie ustawienia w C3(ja mam 42 cale( ͡° ͜ʖ ͡°))? W HDR tryb kino
jasność kontrast 100
poziom czerni 48
maksymalna jasność
I wszystko off oprócz dynamicznego mapowania
W kolorze
Głębia 50
Autoregulacja włączona
Ciepłe 50
W ostrości wszystkie bajery wyłączone
No i do sedna mam poczucie że jednak coś jest nie tak jakby obraz nie do końca był ostry xD oglądam w 4k na Amazonie i netflixie na kablu podłączonym do tv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#telewizory
  • 7
  • Odpowiedz
najlepiej widać to na twarzach jak tracą detal/ostrość


@Shinyz0: to teraz brzmi jak bardzo agresywne ustawienie redukcji szumów.
Obejrzyj i porównaj ze swoimi ustawieniami. Jak wszystko OK, to winny jest materiał. Na amazonie materiały są bardzo często źle oznaczone. To co w menu pokazuje jako 4K, to może być zwykłe HD o niskim bitrate. Mam Interstellar na Bluray 4K i na pewno w odpowiedniej jakości materiale źródłowym nie ma najmniejszych problemów.
Drmscape2 - >najlepiej widać to na twarzach jak tracą detal/ostrość

@Shinyz0: to ter...
  • Odpowiedz
@Shinyz0: Długo go masz? Zastanawiam się nad nim ale 48 cali. Ewentualnie jeszcze biorę pod uwagę jakieś Sony QLED za 3-3,5k choć tego LG widziałem na allegro za około 4300 zł i sam już nie wiem. Chciałbym żeby telewizor wytrzymał mi minimum 5 lat ale z tego co czytałem to dziś jest nierealne.
  • Odpowiedz
  • 2
@Drmscape2: te ustawienia zdziałaly cuda ( ͡° ͜ʖ ͡°) @speedygonzales1 jakoś od grudnia i powiem Ci że oprócz tego incydentu to jestem mega zadowolony ja na nim przede wszystkim gram na konsoli takze HDR itd wszystko top :) nie zastanawiaj się tylko doplac i bzikaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz