Wpis z mikrobloga

Większego geniusza to chyba dzisiaj w Internecie nie zobaczę. Mały samochód i chamsko zajęte 2 miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych. Że tak brzydko ujmę zachowanie z gatunku "Skur.... nstwo w najczystszej postaci". Jaśnie pan/ jaśnie pani spieszy się na zakupki przed świętami, więc przepisy oraz przyzwoitość ludzka i szacunek do innych nie obowiązują. Może i rozumu brak, za to umiejętności wjazdu w kopertę również. Miejsce akcji Kielce.

P.S. Zdjęcie nie mojego autorstwa, ale warto żeby inni zobaczyli to wybitne parkowanie i wiedzieli jak nie zrobić z siebie dzbana.

#bekazpodludzi #samochodoza #kielce #lidl #parkowanie
Lambo994 - Większego geniusza to chyba dzisiaj w Internecie nie zobaczę. Mały samochó...

źródło: Dzban

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Może gdy parkował po bokach stały już 2 samochody a on zmieścił się w przerwie między nimi, te niebieskie miejsca są bardzo szerokie, da radę zaparkować w 3 samochody na 2 miejscach.
  • Odpowiedz
@zalp: Tak, specjalnie zaparkowały po bokach, żeby ktoś się zmieści pomiędzy. Te niebieskie miejsca są szerokie z jakiegoś powodu.
  • Odpowiedz
Większego geniusza to chyba dzisiaj w Internecie nie zobaczę. Mały samochód i chamsko zajęte 2 miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych. Że tak brzydko ujmę zachowanie z gatunku "Skur.... nstwo w najczystszej postaci". Jaśnie pan/ jaśnie pani spieszy się na zakupki przed świętami, więc przepisy oraz przyzwoitość ludzka i szacunek do innych nie obowiązują. Może i rozumu brak, za to umiejętności wjazdu w kopertę również. Miejsce akcji Kielce.


@Lambo994: Ogólnie, jeśli chodzi o
  • Odpowiedz
@Lambo994: Lidl na Stoku, wczoraj jak tam byłem to widziałem auto zaparkowane "po skosie" na dwóch miejscach. Dodam, że kierowca miał możliwość zaparkować prawidłowo, najwyraźniej bardzo mu się śpieszyło.
  • Odpowiedz
@Yelonek: nie z jakiegoś powodu tylko są szerokie żeby osoba niepełnosprawna mogła swobodnie wyjść z auta. Np otworzyć drzwi wystawić wózek i usiąść na nim.
  • Odpowiedz