Wpis z mikrobloga

Czy ktoś ma jakikolwiek kontakt w supporcie steam? albo pomysł jak się tam do kogoś dobić?

czemu? tl;dr skradziono mi 6 dni temu konto steam z skinami wartymi około 25 tysięcy złotych

6 dni temu straciłem dostęp do swojego konta steam na którym miałem ekwipunek w postaci skinów csgo o wartości ponad 5000$. Złodziej przejął hasło do maila przypisanego do konta (hasło wyciekło w związku z jakimś dużym wyciekiem bazy danych). Usunął dodany numer telefonu i zmienił maila.

Od razu wysłałem ticket do supportu. Minęły 4 dni i support poprosił o dodatkowy kod do zarejestrowanej gry, który im wysłałem. Niestety nadal nie mam odpowiedzi, a dokładnie za 22h minie równo 7 dni od kradzieży konta. Więc złodziej mając aktywowanego steam guarda będzie mógł wysłać ekwipunek na inne konto.

#steam #csgo #csgotrade #csgolounge #kradziez #pomoc
PanLodowegoOgrodu - Czy ktoś ma jakikolwiek kontakt w supporcie steam? albo pomysł ja...

źródło: Zrzut ekranu cs

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@PanLodowegoOgrodu: dzwon do gabena ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak serio wspolczuje, mi rok temu tez #!$%@? jakis rusek konto, ale ja tam mialem skiny czy skrzynki o wartosci 500zl, z tego co pamietam to u mnie steam dosc szybko odpisywal, wiec albo masz jakiegos pecha, albo przed swietami nic nie robia
  • Odpowiedz
@PanLodowegoOgrodu: A kody bezpieczeństwa czy coś? To nie mogłeś tego przywrócić? W ogóle co z podwójną weryfikacją aplikacją?
Nie ma innego kontaktu. Jedyny kontakt ze steamem to właśnie support czyli ticket.
  • Odpowiedz
@PanLodowegoOgrodu: Jak zmienił steam guard to z automatu dostaje 15 dni oczekiwania na wysłanie przedmiotów, tam samo jak ustawi kody na maila to zawsze będzie 15 dni.
Piszesz po Polsku do supportu? jeżeli tak to pisz po Angielsku nawet przy użyciu translatora.
Jeżeli jakimś sposobem udało mu się przesłać skiny to już ich nie odzyskasz, valve nie cofa skinów, musiałbyś być znaną osobą w świecie csa i mieć potężne zasięgi. W
  • Odpowiedz
@sk911: ja trochę nie ogarniam jak ktoś może dać se konto przejąć mając na nim 25k? gdzie jakaś autoryzacja dwuetapowa itp? ja jak się wyloguje ze steama to na tym samym komputerze zalogować się nie mogę bez kodu z telefonu ale ludziom konta kroją od tak po przejęciu maila. wtf
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska to był mail, którego już nie używałem. Oczywiście na nowych mam 2fa. Tego konta na steam nie używałem kilka lat, dlatego był na tamtym mailu. Mój błąd oczywiście.

@sk911 @Sony_Toprano @kokot1 @liga @ReevoX @Marcines

Konto finalnie odzyskałem razem ze skinami, bo była blokada na wymianę po zmianie tyłu wrażliwych danych, bodaj 15 lub 30 dni.
PanLodowegoOgrodu - @MercedesBenizPolska to był mail, którego już nie używałem. Oczyw...

źródło: image_picker_EA4788B4-445E-45EF-A742-EA873B25F78F-25913-00000DD33D5EE6ED

Pobierz
  • Odpowiedz