Wpis z mikrobloga

Cieszę się, że trafiłem na kogoś takiego jak doktor Napierała, bo po tym jak wkręciłem się w słuchanie bartosiaka, to wkręciłem sobie jakąś fazę i dzień w dzień przeglądałem nowe informacje na temat wojny na Ukrainie. Zacząłem już nawet interesować się gdzie emigrować w najbliższym czasie. Napierała skutecznie mnie otrzeźwił z tych banialuków s&p
#napierala #bartosiak #wojna #ukraina #rosja
  • 9
  • Odpowiedz
@mr_ponglish: ciesze się że trafiłem na kogoś takiego jak doktor Napierała, bo kiedy wylali mnie z pracy i rzuciła mnie dziewczyna myślałem, że jestem największym nieudacznikiem. Napierała swoim przykładem skutecznie mi pokazał, że do największego nieudacznika sporo mi brakuje
  • Odpowiedz
@mr_ponglish: Napierała Tworzy niesamowity kontent. Jego rozmowy z Szymonem Gombrowiczem na temat 3 rzeszy są fenomenalne. Do tego wiele smaczków historycznych, dissow na strategy and torture. Niestety wykopki jako kasta mniej inteligentna w Polsce nie doceniają gościa. Szkoda.
  • Odpowiedz
Napierała skutecznie mnie otrzeźwił


@mr_ponglish: Czy nie chcesz kupić magicznych garnków za 100000 USD? Czuję w tobie potencjał i moc. To będzie nasz sekret. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Niestety wykopki jako kasta mniej inteligentna w Polsce nie doceniają gościa. Szkoda.


Może po prostu aby uwielbiać Piotrulę wystarczy być ojkofobem? Może to nie my jesteśmy problemem, a ty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Goatlord - >Napierała skutecznie mnie otrzeźwił 

@mr_ponglish: Czy nie chcesz kupić ...

źródło: 2024-03-29_10h58_44

Pobierz
  • Odpowiedz
@Goatlord: zostaw go, jak on potrzebował Napierały, żeby wiedzieć co myśleć o Bartosiaku, bo wcześniej nie miał zdania ()

PS ten mr_ponglish polajkował wpis o wykopkach będącymi mniej inteligentnymi, a sam ma najdłuższy staż na wykopie od wszystkich tutaj XDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@Goatlord o co chodzi z beki z napierała na wykop? Obejrzałem tylko jeden filmik z nim. Rozjaśnisz mi tak na poważnie? I kto w takim razie jest rzetelnym medium od którego można czerpać informacje geopolityczne?
  • Odpowiedz
@fanDokturkeNapierauke: Ale te garnki poprawią jego życie. A wszystko to dzięki prawoskrętnej witaminie C wykorzystanej przy ich produkcji. Do tego jonki srebra ułatwiają ich mycie. Już nigdy nie będzie się bał, że nie będzie miał w czym ugotować/odgrzać obiad.

Nowoczesny design, to kolejna ich zaleta. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz