Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że Prime powie że:
Kamerzysta nie zawalczy na Prime 8, zawalczy za to OPERATOR XD
Ale ogłoszą to o 20 gdy hala się zapełni. I normalnie pewnie jeszcze wygra ten turniej XD
#famemma #primemma
  • 19
  • Odpowiedz
kamerzysta to #!$%@?, ale nie rozumiem aż takiej nagonki na niego, przecież we frikach walczą o wiele gorsi ludzie


@lsk89: ja się z tym w 100% zgadzam. Przecież właśnie to napisałem.
I ktoś napisze, że on robił wyjebki na sms na asku. ok robił. Nitro, bodaj bohater main eventu fame, robił z kolegami wyjebki na serwerach metina i git. Rucha jakieś małolaty, no ok ale nie jest debilem i sprawdza im
  • Odpowiedz
@MrBeast robią to z prime bo majeczka się #!$%@?ła. Zakład o 250pln, że jeśli Majka albo inny influ się nie uruchomi to jeśli ktokolwiek zechce zrobić walkę Dubiela to ja zrobi?
Kwota do negocjacji, a najlepiej jak na koniec pójdzie to na jakieś dzieci.
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze: spoko, ja uważam że jeśli Dubiel dostanie walkę i będzie ona na jakiejś dużej hali i ktoś typu Majka się nie uruchomi to ludzie z Twittera i wykopu zadbają o to by pisać do właściciela/burmistrza itd
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze: luzik, nie wydaje mi się że Dubiel dostanie walkę po ostatnich akcjach ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby zakład nie trwał w nieskończoność niech będzie to na 2024 rok
  • Odpowiedz
@MrBeast: ok. to żeby nie było nieporozumień. ja twierdzę, że jeśli ktoś będzie chciał zorganizować walkę dubiela na dużej hali i nikt z influ >100k obserwujących na jednej platformie się o to nie zesra to to zrobią. Ty uważasz, że jak się taki influ nie zesra to ludzie i tak zablokują taki event. Stawka 250 czy coś podbijamy? ja bez negocjacji mogę podejść do 500pln.
  • Odpowiedz