Wpis z mikrobloga

Ej a macie czasami tak że gra was rucha w dupę bez mydła?

Za #!$%@? nie chciało dobrać 3 karty do pary pomimo #!$%@? #!$%@? 5 pozycji. Oczywiście w next turze dostałem #!$%@?.

Albo w 2 turze nie chce wam dobrać kluczowej karty dla danego decku jak np Soul revinder grając demonami, albo ten co daje +3atk dla piratów . I tak tkwicie chwilę na tym 2 levelu licząc że teraz wpadnie. Później to #!$%@? lecicie wyżej, ale jesteście już spóźnieni więc pojawia się koncept może zmiany. i finalnie i tak zostajecie wyruchani przez RNG HS.

#hearthstone
CreativePL - Ej a macie czasami tak że gra was rucha w dupę bez mydła? 

Za #!$%@? ni...

źródło: jebaniewdupeprz4ezhs

Pobierz
  • 3
@CreativePL też tak miałem i tak myślałem, sztuką w tym trybie jest całkowita zmiana rodzaju teamu nawet w 10. turze pod jakąś konkretną kartę. Obejrzyj tych na Twitterze, bo to wykonalne. Tu zawsze trzeba mieć jakiś plan awaryjny.
BTW, jaki masz rank?
@CreativePL no to powiem Ci, że właśnie jakieś 1000 punktów temu, miałem ten sam problem i właśnie było to na 6000 :) aktualnie umiem już przejście na inny rodzaj zrobić jeszcze w miarę wcześnie i poszło do 7300-7400, na którym stoję. Do 8000 chyba jeszcze mam potencjał, potem oprócz samej gry dochodzi momentami szybkie klikanie, bo to co widzę czasami na Twitch... Masakra :) poogladaj ludzi na 13k. 2-3 gry to masa