Wpis z mikrobloga

wyszłam z pracy na przerwie do żabki po redbulla, facet mi nie chciał sprzedać bez dowodu twierdząc że jestem podstawiona z kontroli (śmiechu warte, 18 lat skończyłam 12 lat temu) nie miałam czasu na pójście do innej żabki, więc wyszłam, podeszłam do jakiegoś randomowego starszego faceta na ulicy, poprosiłam żeby udawał mojego ojca bo nie chcą mi sprzedać energola, zgodził się bez problemu, wszedł i od razu powiedział "proszę mojej córce sprzedać energetyka", facet za ladą najpierw zaczął się rzucać i wyskakuje w tekstem "ale jaki mam dowód, że pan jest ojcem tej pani", no to ja mówię "dobrze, następnym razem przyniosę wyniki badania dna", kasjer coś zaczął burczeć pod nosem, ale finalnie sprzedał

to jeden najbardziej #!$%@? "zakazów", którego prawie nigdzie nie tylko w Polsce
  • 38
  • Odpowiedz
@Zoyav: w mojej gminie w drugim mieście po powiatowym ( ͡º ͜ʖ͡º) panuje prawdziwa prohibicja i nie kupisz nie tylko energola ale też alkoholu od późnego wieczora do rana.
  • Odpowiedz
@Zoyav To bardzo dobry zakaz. Dzieciaki traktowały energole jako zamiennik oranżady, a potem jak podrosną to będą okupować nfz, bo organizm siada od codziennego dopływu syfu.

A że sprzedawca się boi to też dobry znak, że państwo pilnuje zakazu. Tobie korona z głowy nie spadnie jak czasem się nie napijesz, bo zapomniałaś dowodu albo nie masz apki z nim w telefonie ¯\(ツ)/¯

Gratuluję też młodej urody ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • 1
@Tytanowy_Lucjan i tak się napiję, jak nie ta żabka to inna lol, takie głupoty nie powstrzymują mnie przez piciem energoli, nie jestem debilem

nie uważam czegoś takiego jak "apka z dowodem", poza tym nie będę pokazywać nikomu dowodu
  • Odpowiedz
@Zoyav Ty sobie pij ile chcesz. Jesteś dorosła i sama wiesz jak chcesz dbać o swój organizm.

Dzieciaki za to są głupie i nie myślą długoterminowo, więc trzeba im ograniczać niebezpieczeństwa tak samo jak alko i szlugi zamiast mówić "róbta co chceta" (a później zdychajta na marskość wątroby i raka płuc).

Możesz nie uważać apki - spoko. Dowodu też nikt nie ma obowiązku nosić, ale jak prawo wymaga weryfikacji wieku to jak
  • Odpowiedz
@Zoyav: mobywatel jest ci obcy jak widzę.

To jeden z najrozsądniejszych zakazów jakie ten kraj widział. Dzieci nie powinny się uczyć używania i nadużywania kofeiny, bo im to szkodzi jeszcze bardziej niż dorosłym.
  • Odpowiedz