Wpis z mikrobloga

@HrabiaTruposz: Masz na to jakiś dowód? Przecież Tarczyński godzinę temu aktywny na twitterze, a akcja miała miejsce rano xD Nawet nie jesteś w stanie przytoczyć źródła i go zweryfikować. Taki fact checker jak ty powiela fejki?
  • Odpowiedz
@pyra_wykop: A ty znasz konserwy opłacane przez Kreml i rozumiem, że jesteś w stanie podać konkretne osoby i dowody na takie finansowanie, przez co nie są to tylko twoje domysły?
  • Odpowiedz
A ty znasz konserwy opłacane przez Kreml i rozumiem, że jesteś w stanie podać konkretne osoby i dowody na takie finansowanie, przez co nie są to tylko twoje domysły?

@Kopyto96: Oczywiście, przeciez sam Ci przelewy robię

  • Odpowiedz
@Kopyto96: Jako nielicznego z wypiekowej prawicy Cie szanuje za chociażby nie wrzucanie na czarnolisto z automatu, no ale prosze Cię, na wypieku powazne dyskusje zdechły dobre kilka lat temu
  • Odpowiedz
@Leniek: Zdechły przez partyjne zabetonowanie. Dyskusje powinny dotyczyć tylko swobodnej wymiany poglądów, a ludzie zrobili z siebie zakony rycerskie partii politycznych. To, że liberałowie nie zdają sobie sprawy, że PO ich oszukuje, ani Konserwy, że spora część Konfederacji to szkodniki i przygłupy, świadczy tylko o tym, że poważna dyskusja w Polsce umarła i jest nie do wskrzeszeszenia

Wykształcił się jakiś mechanizm obronny. Krytykujesz tych, których popieram (nawet z konieczności), to ja
  • Odpowiedz
@Kopyto96: No teraz toś mi zaimponował.

poważna dyskusja w Polsce umarła i jest nie do wskrzeszeszenia


@Kopyto96: E nie zupełnie, ale na pewno nie do osiagniecia w socialach

Wykształcił się jakiś mechanizm obronny. Krytykujesz tych, których popieram (nawet z konieczności), to ja cię atakuję. I na odwrót


@Kopyto96: 8 lat plemiennego prowadzenia polityki zbiera żniwo.

Według mnie akurat inicjatywa Hołowni na zbudowanie nowej, balansującej gdzieś po środku partii to
  • Odpowiedz
@Leniek: Dziambor nie jest prawicowy. To jest tak obrzydliwie śliski typ, że nie przepadałem za nim nawet będąc zapatrzonym w Konfederację. Po typie po prostu widać, że to zwykły cwaniak jest xD

Dla mnie bycie prawicowym oznacza bycie konserwatywnym. Problem jest taki, że wiele osób mieni się katolikami, a są zaprzeczeniem tych wartości. Dla mnie wzorem dobrego chrześcijanina i konserwatysty był ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Świetny człowiek z swoim kodeksem zasad, których
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: Ja kiedykolwiek twierdziłem, że Tusk jest na usługach Putina? xD Chyba sobie jaja robisz. Tusk według mnie jest politykiem bardzo proniemieckim (niemiecko-unijnym) i kiedy Niemcom zależało na dobrych relacjach i dealach z Rosją, to Donald mógł w tym pośredniczyć, ale generalnie było minęło, dziś nikt rozsądny nie poda Rosji ręki.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: A i no widzisz z takimi konserwami najczęściej jest taki problem że próbują narzucać swoje zasady ludziom nie podzielającym takich poglądów.

Moje osobiste podejście to pełny liberalizm na zasadzie rób co chcesz póki drugiej osobie nie robisz krzywdy.

Poglądy nie pozwalają ci na zawarcie związku homoseksualnego? To nie zawieraj.
Poglądy nakazują Ci ewangelizować dzieci? Ewangelizuj, ale swoje.
Przekonania wskazują Ci że nie powinienes jeść mięsa? No to nie jedz.

I
  • Odpowiedz
@Leniek:

A i no widzisz z takimi konserwami najczęściej jest taki problem że próbują narzucać swoje zasady ludziom nie podzielającym takich poglądów.


Nie uważam tak. Kością niezgody jest tylko temat aborcji. Reszta to rozdmuchane tematy.

Moje osobiste podejście to pełny liberalizm na zasadzie rób co chcesz póki drugiej osobie nie robisz krzywdy.


To złe dla społeczeństwa. Społeczeństwo musi mieć wzorce. Ludzie nie są nijacy. Takie "róbta co chceta" prędzej czy później
  • Odpowiedz
A jeszcze do tego się odniosę

Tak czy owak, jestem prawicowcem i po tej prawej stronie będę stał zawsze, ale poziom po prostu okrutnie się obniżył.


@Kopyto96: Gdzie stawiasz granice miedzy lewa a prawa stroną?

Takie podejście to droga na manowce, bo sam z siebie robisz wyznawcę i zamykasz się w pudełku z którego nie wyjdziesz, chociaż gdzie indziej mogą być lepsze opcje.

Według mnie taki Hołownia nie wycierający sobie mordy
  • Odpowiedz
Gdzie stawiasz granice miedzy lewa a prawa stroną?


@Leniek: No dobra, to może opiszę ci moje wartości:

Jestem patriotą, uważam że Polska powinna być krajem jednolitym etnicznie, ale różnorodnym kulturowo (promocja regionalizmu jako składowe polskości), jestem prorodzinnym konserwatystą, jestem w głębi duszy chrześcijaninem, jestem przeciwnikiem aborcji, nienawidzę modernizmu, konsumpcjonizmu i hedonizmu, jestem lojalnym przyjacielem i partnerem, zdrada jest dla mnie jedną z najgorszych rzeczy w życiu, jestem antyglobalistą, cenię solidaryzm społeczny,
  • Odpowiedz