Wpis z mikrobloga

@A_R_P: przychodnia na weteranów miała poradnię dermatologiczną, możesz na rejestrację do nich dzwonić i jeśli się uda że ktoś odbierze zapytać czy robią takie zabiegi a jeśli nie powiedzą gdzie się kierować
  • Odpowiedz
@A_R_P dzisiaj byłem na wycięciu takiej zmiany. U mnie to wyglądało tak, że byłem u dermatologa z innym problemem ale zwróciła uwagę na zmianę która jej się nie spodobała, powiedziała, że lepiej to wyciąć. Byłem w luxmedzie z pakietu więc wypisała mi skierowanie do chirurga i powiedziała, że jak chce na NFZ to trzeba iść z tym skierowaniem do rodzinnego to wypisze skierowanie na NFZ. Zmianę mi dzisiaj wycinał polecany przez znajomych
  • Odpowiedz
@A_R_P: Sam orłem nie jestem, jednak te zdanie przed poprawką jakby oderwane było od naszego wymiaru.

Tak z ciekawości sprawdziłem w swoich papierach i pierwsze znamię które miałem wycinane, wycinał dermatolog.
  • Odpowiedz
@A_R_P dermatolog może coś małego się pozbyć. Jak coś większego to do chirurga kieruje, a jak jakaś dziwna zmiana to do chirurga onkologa bo badania trzeba zrobić.
  • Odpowiedz