Wpis z mikrobloga

@widmo82: W dużym skrócie - koleś z Zooma Zaora. Wisi na Shortach od x czasu w dużej stracie. Swoje predykcję opiera na koniunkturze gwiazd pełni i numerologi.

edit: a no i swego czasu prał prywatne brudy na twitterze
  • Odpowiedz
  • 1
@a-l_d od Marcina dalej nie odbiera ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) btw mam nadzieję że mój short na wig20 też tak nie skończy
  • Odpowiedz
@widmo82: chop w latach 90 gral w akcencie z zenkiem, zarobil 7mln swego czasu kupil mieszkanie w sky tower i fure, a teraz bierze pozyczki hipoteczne pod ich zastaw zeby nie wyczyscilo depo xD Leczyl sie z hazardu, generalnie widac ze chlop jest chory, ale niejeden by chcial zyc jak on xd Mega pozyutywny gosciu
  • Odpowiedz
wiem ze to banały, ale jak mozna zalozyc pozycje na index i nie miec zadnego planu wyjscia jesli nie idzie. z moich doswiadczen, to duzo lepiej wyjsc jak cos nie idzie, i ewentualnie odnowic pozycje jak zaczyna iść spowrotem nawet jezeli to bedzie pozniej tego samego dnia i stracimy spread wejscia. taka startegia wykonczy nas najwyzej boczniak, ale po trzecim razie damy sobie najwyzej spokój(i zazwyczaj tak bedzie xD). A robson zaklada
  • Odpowiedz