Wpis z mikrobloga

Długo powstrzymywałem się, żeby nie dokładać tu też swoich wysrywów.
Ale chyba przy tym sezonie jednak to zrobię. Ostatnie dwa czy trzy odpuściłem.
Nadrabiając zaległości, zacznę od subiektywnej opinii nt hotelowych niewiast.
Lista wg subiektywnego rankingu opartego na ocenie zachowań, wizerunku i atrakcyjności.
Stan na drugie rajskie, od naj-nie do naj-tak.

Martyna – od początku raził mnie jej cheap look, jednak myślałem, że może pod tym kiczem jest coś więcej.
Choć nie generowała contentu i zamknęła się w parze z Michałem, to liczyłem na choćby jakiś sx.scandal.
Jednak żenujące pożegnanie przekreśliło wszystko. Odpadła jak najbardziej zasłużenie.

Natalia – niewiele lepiej. Przesadny makijaż – wyjątkowo podkreślający brak urody.
I te ciągłe lamenty. Imo powinna być kolejną do odpulenia

Luiza – z jednej strony sporo wnosi do tego co się dzieje w programie, z drugiej strony to wszystko dzieje się w kontekście tego, że daje się upokarzać Bartkowi.
Ciężko mi się patrzy na to. Przeszkadza mi też to że odbieram ja trochę jako taka rozmemłaną. Te „ćwiczenia” z partnerem to porażka.

Aga – widzę, że sporo osób jej nie lubi. Ale ja daję sporo za właśnie rozgrywanie innych. Tzw romantyczne relacje to obecnie mit.
Wydaje mi się, że potrafi grać. I jak na razie dobrze jej to wychodzi. Nie generuje żadnego contentu a jej para to cyniczny układ.
Ale to że potrafi innych podpuszczać to jednak na plus.

Jessika – atrakcyjna dziewczyna, głownie za sprawą twarzy. Jest też relatywnie dojrzalsza w relacjach damsko męskich.
Nie liczę jednak z jej strony na żadne romantyczne wybryki. Chce być miła dla wszystkich, trzymać dystans i jak najdłużej się utrzymać.
Uroda na pewno w tym pomaga ale dystans nie pozwoli na żadna powazniejszą relację.

Dominika – mój niewątpliwie nr1. Pewnie w dużej mierze dlatego że podobna z twarzy do mojej byłej.
Najlepsza figura!!! Duży plus za te sportowe pasje. Duży tez plus za to że nie pozwoliła żeby Bartek wszedł jej na głowę.
Niestety poważny błąd, że wybrała Patyczaka zamiast Antka. Patyczak to droga donikąd, bez potencjału na relację ale tez wcale nie bezpieczny układ.
Twierdzę, że gdyby wybrała Antka ten by przy niej zdecydowanie zyskał. I może być na kolejnym rajskim zagrożona.

Tyle o białogłowach. Kolejny wysryw o hotelowych supersamcach

#hotelparadise
  • 1