Wpis z mikrobloga

@Restrepoo: Mirku, dzięki Tobie przeglądałam naszą wspólną parafię i znalazłam właśnie akt urodzenia brata mojej prababki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Idę pić kompot ()
  • Odpowiedz
  • 1
@cyberyna: Dzięki serdeczne, wygląda jak to czego szukałem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Mirku, dzięki Tobie przeglądałam naszą wspólną parafię i znalazłam właśnie akt urodzenia brata mojej prababki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Idę pić kompot ()

to tym bardziej się cieszę, piona!
  • Odpowiedz
  • 0
@mobutu2: Jeśli nie stanowi dla Ciebie problemu odczytanie tego to bardzo chętnie. Chętnie porównam to co odczytała sztuczna inteligencja z tą prawdziwą ;)
  • Odpowiedz
@Restrepoo: Состоялось в ??? двадцать четвёртого января (шестого февраля) тысяча девятьсот шестого года в одинадцать часов утра Объявление, что в присутствии свидетелей Адама Бонка сорока двух лет, и Михаила Пызиньского тридцати трёх лет от роду, обоих землевладельцев из Лохова, заключено сего числа религиозный брачный союз между Станиславом Жукоским (Stanisławiem Żukoskim) холостым восемнадцати лет от роду, сыном Анны Жукоской работницы из Лазов, родившимся в ??? приходе ???, а жительствующим в Лохове ???
mobutu2 - @Restrepoo: Состоялось в ??? двадцать четвёртого января (шестого февраля) т...

źródło: 7a66280cf-1

Pobierz
  • Odpowiedz