Wpis z mikrobloga

@fhgd: Pytanie do autorki, raczej coś grzebali a tym wpisem dodała dramaturgii. Wbrew pozorom to nie takie łatwe jak w autach z lat 80/90 gdzie się używało łamaka do stacyjki albo właśnie palenia na kable, Musieli by mieć takie sprytne urządzonko które by się wpięło w sieć CAN żeby odblokowało immo i dopiero szukanie przewodu od zapłonu a następnie rozrusznika, tutaj rozebrana by była osłona pod kierownicą i z tego co
  • Odpowiedz
  • 1
@Cobalt-Kinetics zasugerowales ze moj kochany nic z tego nie ma - a ma az nad to. W oczy kole szczescie innych takiemu przegrywkowi :3 haha brzydal z ciebie i zadna cie nie chce, w dodatku niski i paskudny nasz charakter. Dobrze ze twoje "geny" przepadna na zawsze. Fujka :p
  • Odpowiedz
@fhgd: Nie ominął bo to bait, a spod lewarka odpalić to se może wideorejestrator xD
@Mario5508 oba problemy do obejścia, ale nie z tej pozycji w aucie
@Oszust_matrymonialny jak wyżej, mając trochę czasu i obejście immo i odblokowanie kierownicy możliwe bez większych problemów, to jest staruszek T25, tam nie ma skomplikowanej technologii, ale no w okolicach lewarka to sobie można odpalać wideorejestrator a nie silnik xD
  • Odpowiedz
  • 2
@mishka49 ale frustratem to ty jestes, kolejny raz pod moje wpisy wchodzisz. Zazdroscisz ze moj chlopak moze ssac cyce kiedy chce? Ze nie ma czesto sily na rundę 2, bo go tak wymeczam? Nigdy tego nie doznasz, wiec wchodzisz pod moje wpisy majac nadzieje na kapke atencji. Masz szczescie, ze mnie smieszysz i mamy z ciebie polewe
  • Odpowiedz