Wpis z mikrobloga

@jaszczu: dla mnie nie ważne czy to by się działo za pisu czy po czy kogokoliwek. Mam dosyć polskiej klasy politycznej, gdzie nikt nie ponosi odpowiedzialności za swoje decyzje. Dosyć świętych krów, czy sytuacji gdzie polityk złapany na przekroczeniu uprawnien nic sobie z tego nie robi w myśl zasady "nie boi sie pan, że ktoś się o tym dowie. No właśnie się pan dowiedział i co?". Za granicą jak szwedzka pani
  • Odpowiedz
@jaszczu: no tak teraz sie zacznie #!$%@? o komuchach.... komuniści nie rządzą od trzydziestu lat, a młodzi politycy są jeszcze bardziej łasi na kasę, to jest słowiańska mentalnośc, że jak nie widza to można kraść i załatwiać
  • Odpowiedz
@jaszczu o czym ty mówisz, co niezgodne z prawem? Wszyscy od lat powtarzają jak to politycy za nic nie odpowiadają, że to jeden układ, a jak się wzięli za złodziei i oszustów, którzy wycierali sobie gębę patriotyzmem i kościołem to olaboga na rympał xD
  • Odpowiedz
@jaszczu

bo nie było rozliczenia komunistów


Jakich komunistów? Trzon polityki stanowi obecnie opozycja PRL, solidarnuchy.
W aparacie państwa jest niewiele osób 65+, a tyle trzeba mieć aby mieć solidną komunistyczna przeszłość.
  • Odpowiedz
@Pompejusz: chodzi o rozliczenie ukladu z PRL. Tego nikt nie ruszył. Stare dziadki komuchy mają dzieci, ktore weszły w te układy i interesy rodziców. Sądy prokuratura, media, urzędy itd itp. Dostaniesz się gdzieś na państwową posadę bez układów? Bardzo ciężko. Właśnie dlatego, że siedzą już tam całe rodziny i nikt Cię tam nie wpusci.
Okrągły stół był największym przekretem i zdradą zarazem. Hatfu na Wałęsę i jemu podobnych.
  • Odpowiedz