Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 4
@Karbon315: No to prawda. Tylko polować akurat przy tej ulicy gdzie jazda chodnikiem byłaby wręcz wskazana dla bezpieczeństwa rowerzystów to jest już słabe.
  • Odpowiedz
całą Pilotów pilnują czy konkretny fragment?


@DEMONzSZAFY: Obstawiam, że #!$%@? stoją na Łukasiewicza, stała miejscówka od x lat.
Bo najłatwiej łapie się na 50 i buspasach, a teraz widzę, że zrobili sobie dodatkowy dochód z rowerzystów.
Norma wyrobiona, może nawet trochę ponad i cyk, pora na csa :)
  • Odpowiedz
  • 0
@mk321 nie wiem jak teraz ale jakies 3-4 lata temu przepisy byly tak absurdalne ze mogles tylko jak powyżej 50kmh, slabe warunki atmosferyczne i pilotując dziecko na rowerku. I wszystkie te warunki musiały być spełnione.
Dowiedziałem sie o tym jak w tajniaków przyjechałem
  • Odpowiedz
  • 0
No wlasnie z tego wychodzilo ze wszystkie warunki mialy być spełnione, mowie tu o 2019. Ale kij tam wie, pewnie bagiety mnie w ch zrobiły
  • Odpowiedz
@demimka: bo 11 nie może, to jest lekko #!$%@?. do 10 można latać po chodniku. W dniu 10 urodzin nie może, musi zrobić kartę rowerową. Jeśli nie ma karty to dopiero jak ma 18 może zacząć jeździć na rowerze na nowo.
  • Odpowiedz
  • 0
@bugg i dobrze, może się nauczą, że nie są bezkarni. Sam jak bym był w drogówce to bym był cięty na rowerzystów bo za dużo krwi mi napsuli
  • Odpowiedz