Wpis z mikrobloga

chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony
Czy to aż tak wiele?
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@joekey: ponoć afirmując można coś niby przywołać no to w takim razie: "nie jestem już #!$%@?" "nie jestem już #!$%@?" "nie jestem już #!$%@?" "nie jestem już #!$%@?" "nie jestem już #!$%@?" "nie jestem już #!$%@?" "nie jestem już #!$%@?" "nie jestem już #!$%@?" "nie jestem już #!$%@?" "nie jestem już #!$%@?" "nie jestem już #!$%@?" "nie jestem już #!$%@?" "nie jestem już #!$%@?" "nie jestem już #!$%@?" "nie jestem już
  • Odpowiedz
chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być w końcu zadowolony chciałbym być
  • Odpowiedz
@Theo_Y: słowo NIE jest abstrakcyjnym pojeciem i nie istnieje jako takie w naturze, jest umownym konspektem...
jesli powiesz dziecku dopiero poznajacemu jezyk " nie biegaj szybko" to moze nie zrozumiec i dalej bedzie biegac szybko, powinoo sie mowic chódź powoli, spaceruj wolniej czy cos w tym stylu. Oguem całe te mozna wiele ciekawostek znaleźć jesli chodzi o semantyke, determinizm jezykowy etc.

ps
afirmacja powinna byc twierdzaca i bez zaleznosci tj
jestem
  • Odpowiedz
  • 1
@joekey: no to nie wiem moze klasyczne "jestem zwycięzcom"?

jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom jestem zwycięzcom
  • Odpowiedz