Wpis z mikrobloga

#tinder #randki #logikarozowychpaskow #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #przegryw
jest follow up do tego focha za komplement tutaj https://wykop.pl/wpis/75566041/tinder-randki-logikarozowychpaskow-zwiazki-logikan
ta typiara widocznie napisała do dziewczyny z którą się umawiałem (do tej o której ona napisała, że jest śliczna, a ja, że jest ok) i ta dziewczyna wysłała mi taką piękną wiadomość + bloka wszędzie. chyba mam stalkerkę xdd
SmugglerFan - #tinder #randki #logikarozowychpaskow #zwiazki #logikaniebieskichpaskow...

źródło: Screenshot 2024-03-27 170829

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 1
@SmugglerFan: o co jej moze chodzic z tym

trafiłeś na złą osobę i jeżeli myślałeś że będę milutka i się zamknę to nie mogłeś się bardziej mylić XD

bedzie wypisywac do moich znajomych na fb/ig? o tym ze jestem brzydki, nudny, slabo caluję, napisalem ze "jest ok"? o co tu chodzi xd
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Ogólnie to ta pierwsza Cię blokła bo mogła mieć zazdro jeszcze jak wysłała tej drugiej screeny żeby Ci zniszczyć znajomość xD A gdzie poznałeś tę laskę z randki w ogóle?

Ale w sumie zabawne że spowodowałeś bóldup dwóch osób jednocześnie XD
  • Odpowiedz
@SmugglerFan:
raczej chodzi o to że odpisze ci tak jak odpisała, zamiast 'dzieki, jednak nie zaiskrzylo, powodzenia'
Jednak ta pierwsza laska to kuhwa. Powinna ciebie przekonywać, żeby odpuścić, a nie robic takie coś. Takie donosy mają rację bytu wyłącznie przy czymś typu zdrada.
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: Ogólnie to ta pierwsza Cię blokła bo mogła mieć zazdro jeszcze jak wysłała tej drugiej screeny żeby Ci zniszczyć znajomość xD A gdzie poznałeś tę laskę z randki w ogóle?


@LatajacyJeczmien: obie z yubo. z ta dziewczyna z ktora sie spotykalem to akurat nie jest mi specjalnie szkoda, bo nie podobala mi sie za bardzo (juz bardziej mi szkoda znajomosci z ta pierwsza), tylko teraz martwie sie co one
  • Odpowiedz
a tylko chcialem napisac komplement xdd myslalem ze jej bedzie milo jak to przeczyta xD


@SmugglerFan: grube laski nigdy czegoś takiego za komplement nie wezmą bo nie chce im się ruszyć d00py pocwiczyć. One mogą miec spermiarzy mając nawet 200kg. Mają być piękne dla każdego i już

Co to jest yubo? Jak tinder działa czy o co chodzi
  • Odpowiedz