Wpis z mikrobloga

Nie mieliście, albo nie macie (jeśli nadal gracie) wrażenia,że to #dyinglight2 jest po prostu za długie? Mam nabite prawie 50 godzin gry. Grałem nie spieszcząc się i robiąc zadania poboczne, ale też nie omijając głównego wątku. Dopiero co dostałem paralotnię i okazuje się, że jestem raptem w połowie gry. Już nawet zdążyłem się tą grą trochę zmęczyć, a to dopiero połowa. W sumie im dalej w fabułę tym mocniej jest się atakowanym z każdych stron jakimiś kolejnymi aktywnościami pobocznymi i kolejnymi znacznikami na mapce. Aktualnie mam tego ogrom. Chyba jednak Dying Light 1 było dla mnie jakieś bardziej przystępne xD
#gry
#dyinglight
  • 8
  • Odpowiedz
@101101101 za długie, dużo gier jest za długich są po 100 czy 300h gry i dla mnie to już jest męka
Opytmalny czas długości gry gdzie nie ma sandboxu tylko liniowa praktyczynie rozgrywka to 15-20h
  • Odpowiedz
@101101101 : Dokładnie, jest zdecydowanie za długie. Ja mam około 70h i też końca fabuły nie widać, a lista poboczniaków ciągle się wydłuża. Żeby jeszcze środowisko było jakoś zróżnicowane, ale nic z tych rzeczy.
Dodatkowo upierdliwe wspinanie na wysokie budynki i bezsensowne fruwanie na paralotni ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jedynka była bardziej przyziemna i to była jej zaleta, że nie robiła z gry o zombie festynu Fortnite.
  • Odpowiedz
  • 0
@Beeercik: Dobrze powiedziane, trafiłeś w punkt. Jedynka przyła przyziemna i to miało swój klimat. Dwójka już taka bardziej festynowa się zrobiła.

@orgin246 Może z tymi 50 godzinami przesadziłem, ale ze 40 grałem na pewno. Robiłem sporo zadań pobocznych, szukałem inhibitorów itp.
  • Odpowiedz