Wpis z mikrobloga

@washing_machine: Jedyny normalny, bo naćpany ubzdurał sobie, że będzie Sebkiem wyklętym, walczącym z banderą. SZOK. Gdzie my żyjemy, rok 2024, a są ludzie, którzy coś gadają o jakichś flagach xD Ta dobra, ta niedobra, do tego kawałka szmaty stajemy na baczność, a ten podpalamy. Jaaaaaaa #!$%@?.
Neobychno - @washing_machine: Jedyny normalny, bo naćpany ubzdurał sobie, że będzie S...
  • Odpowiedz
@washing_machine: i dobrze zrobił. Ukrainiec w Polsce z banderowską flagą, to jak Niemiec w Polsce z flagą III Rzeszy. Chodzenie z tym banderowskim gównem powinno być tak samo karane jak latanie ze swastyką i nazistowskimi symbolami. Tak samo symbole ZSRR i komunizmu. TFU
  • Odpowiedz
Gdzie my żyjemy


@Neobychno: no właśnie, gdzie my żyjemy, że latanie z symbolami zbrodniarzy wojennych i ludobójców jest legalne?

rok 2024, a są ludzie, którzy coś gadają o jakichś flagach xD

Na zachodzie za latanie z jakimiś skrajnie rasistowskimi symbolami to pewnie by ci zęby wybili, ale luz xD

a dobra, ta niedobra, do tego kawałka szmaty stajemy na baczność, a ten podpalamy. Jaaaaaaa #!$%@?.

Skoro państwo nie działa, to trzeba
  • Odpowiedz
@Stabilizator: No właśnie dla mnie nie ma, ale większość się oszukuje, że dla nich ma i będą mnie ganiać, bo tak im od dzieciaka gadali. Flagi, hymny a nawet państwa i podziały biorące się z tego, to dla mnie patola.

Wiem, że ciężko Ci to będzie przyjąć, w końcu cała podstawówka to indoktrynacja w tej sprawie. Malowanie godła, wycinanie flag, przedstawienia, wierszyki i inne idiotyzmy, a to wszystko po to, by
  • Odpowiedz
@Neobychno: to nasikajmy na flagi jakiś zjebow lewicowych i spr reakcje. Piłkarz w anglii dostał karę za odmowę noszenia tęczowej opaski. Jakieś gówno flagi i symbolu
  • Odpowiedz
@Neobychno: Dla małolatów szczycacych się swoją ignorancja powstał nawet film wolyn by mieli naocznie pokazane jaki los spotkał polskich obywateli by ich życie nioslo ze sobą jakieś przesłanie i nie zostało zapomniane
  • Odpowiedz