Wpis z mikrobloga

@dobry-informatyg: No zwyczajnie nie kumam fenomenu kryzysu o którym mówi się w kontekście "wszystkich", czyli midów i seniorów również. Hur dur AI wygryza programistów, hur dur koniec IT!!!! Mnóstwo moich znajomych po fachu (z poprzednich projektów) z którymi mam kontakt, ma podobne wnioski. Pracy jest tak samo dużo jak było rok, 2 ,3 temu XD Stawki również podobne z ew marginesem błędu 1-5%.
  • Odpowiedz
@przebrzydly_programista: cloud to bardzo szerokie pojęcie. Co rozumiesz przez cloud i dane? Kinesis? Big data?

Ja np: jako CRUDiarz też obsługuje sqs, sns, kinesisa, kafki i inne strumienie danych i też mogę powiedzieć sobie, że pracuje w niszy "Cloud i danych". Tylko finalnie i tak cała moja robota sprowadza się do napisania endpointów GET POST PUT PATCH DELETE a zapisy do bazy danych lecą asynchronicznie i nieraz są przetwarzane równolegle (
  • Odpowiedz
@przebrzydly_programista: Skumulowana inflacja od 2022 to jakieś 40%. W porównaniu z tamtym okresem to są gówno stawki i jeszcze się pytasz, gdzie jest kryzys?

Programistów 30k najwidoczniej nie obchodzi, ile mogą za ten hajs kupić. Najważniejsze, żeby po prostu było 200 zł/h i tag się zgadzał. xd
  • Odpowiedz
piszesz trochę jak niektóre wykopki latem. Susza?, jaka #!$%@? susza, u mnie leje od kilku dni, ja nie wiem co ci rolnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dobry-informatyg: chłopie jakie ocieplenie klimatu jak w styczniu było -15 stopni, hehehe, eko oszołomy
  • Odpowiedz