Wpis z mikrobloga

Zawsze gdy przypomina mi się ta historia to strasznie żal mi tego kierowcy który został skazany na 16 lat więzienia. Rozstrzygnięcie nie jest na szczęście prawomocne.
Spanikował bo patologia z obrzeżnych miast (Chorzów, Bytom, Świętochłowice, Sosnowiec) robi jak co weekend z Katowic oborę bo nie są u siebie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#katowice #patologiazewsi
xionacz - Zawsze gdy przypomina mi się ta historia to strasznie żal mi tego kierowcy ...

źródło: 7b8a5369521a7468ff579ed4fe41f2ad15df34c31b2bbd84da9020dfd0fbafc1

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
@xionacz: Chyba zacznę liczyć ile razy ten temat wraca... Na razie ostatni raz przeklejałem ten komentarz 2 tygodnie temu.
Ile jeszcze razy wykopki będą wyśmiewać sprawę tego autobusu...
Mogę tylko przekleić mój komentarz z poprzedniej edycji śmiania się z Jej śmierci.
'' Czy Wy jesteście tu wszyscy normalni? Przecież w większości artykułów na ten temat mówiło się, że przejechana kobieta nie miała nic wspólnego z tą awanturą, a jedynie próbowała uspokoić
  • Odpowiedz
@ElonMuskKochamCie: ale ty rozumiesz, że oni stali daleko od niego I nie było żadnego wyrywania drzwi? Nikt na niego nie krzyczał, nikt go nie straszył, nikt mu nie groził. Patusy nawet go nie widziały.

Zaatakowali go dopiero gdy z premedytacją ruszył w ich stronę i wjechał w srodek ich grupy. Na ch0j to robił jak nie chciał się bić?

Jak skomentujesz to, że był naćpany i po tych lekach nie wolno
  • Odpowiedz
Zaatakowali go dopiero gdy z premedytacją ruszył w ich stronę i wjechał w srodek ich grupy. Na ch0j to robił jak nie chciał się bić?

@Nowekonto1238: w sensie pytasz po co kierowca autobusu jechał autobusem na przystanek autobusowy? To jest to pytanie które chcesz tu zadać?

To pewnie dlatego że chciał się bić.
  • Odpowiedz
Odpal sobie filmik na YT i popatrz dokładnie - patusy leją się na ulicy, kierowca ładuje się w kobietę tak, że ją popycha po czym zaczyna trąbić. Patusy reagują, kierowca rusza, zabija kobietę i "poluje" na sebka w białej polówce po czym odjeżdża.


@aegypius: No przecież wyraźnie widać że się do niego dobijają i próbują drzwi otworzyć xD To było pomiędzy "Patusy reagują" a "kierowca rusza". O ile mnie pamięć nie
  • Odpowiedz
: w sensie pytasz po co kierowca autobusu jechał autobusem na przystanek autobusowy? To jest to pytanie które chcesz tu zadać?


@fastmotion: A czemu nie? Masz kolizję wartości - po jednej stronie bezpieczeństwo ludzi, a po drugiej dojechanie na przystanek.

No ciekawe co jest ważniejsze xD
  • Odpowiedz
@xionacz: No nie wiem, akurat ta laska co zginęła to chciała uspokoić sytuację i rozgonić towarzystwo, a jej się dostało i przypłaciła życiem.
A sam kierowca tez nie próbował jakoś ominąć ich, tylko tak jakby dołączył do bójki mając autobus.
ale 16 lat to imho przesada, bo nikogo na tej drodze nie powinno być.
  • Odpowiedz
@maad To zmienia że przestajesz być ofiarą ale stajesz prowodyrem takiego czy innego zachowania do tego narażasz pasażerów na wszelkie niedogodności z tym związane.
  • Odpowiedz
Niedawno był niemal identyczny gówno wątek w tym temacie: https://wykop.pl/wpis/75442157/wpis , warto było #!$%@?ć prasówkę do komentarza, bo teraz mogę go wklejać w #!$%@?ą nieskończoność:

1. Bądź Łukaszem, w 2018 próbuj się zabić, bo rzuciła cię kobieta. Specjaliści kierują cię na terapię? Jeb terapię, a zamiast niej wal leki i dragi w różnych miksach;

2. Aplikuj do pracy, tak jakby zapomnij o tym fakcie wspomnieć na badaniach i rozmowach kwalifikacyjnych;

3. Aha,
  • Odpowiedz