Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie powinienem się zgłosić z pytaniami jeśli chcę się dowiedzieć jak zacząć budowe domu, co muszę zgłosić, jaką działkę posiadać i wszelkich zakazów nakazów wymogów dotyczących budowy domu? Istnieją jacyś eksperci czy poradnie do których mógłbym pójść, zapłacić i uzyskać odpowiedź na wszystkie pytania z tego zakresu? Przeraża mnie to wszystko i chciałbym uzyskać jasne odpowiedzi.
#budujzwykopem #budowadomu #budownictwo #budowa



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: poczytać, sam się z internetu dowiadywałem co jak trzeba zrobić a jak masz za dużo pieniędzy to biura projektowe wykonujące adaptacje projektów typowych mają to obcykane i za kilka tysi pomogą chętnie albo pytaj się na wykopie po prostu i doszukuj informacji w necie

Jak nie masz działki to najpierw kilka kroków co sprawdzić szukając działki:

1. Na geoportalu sprawdzasz sobie czy działka ma media, czy jest prąd, woda, kanaliza,
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Catmmando sytuacja wygląda tak że aktualnie mieszkam z rodzicami na długiej lecz wąskiej działce która ma z obu stron dostęp do dróg asfaltowych lecz z tylko jednej jest zrobiony wjazd i zaraz obok niego stoi nasz dom. Interesuję mnie czy mógłbym oczywiście za zezwoleniem rodziców podzielić tą działkę na dwie części i czy jest możliwość z drugiej strony zrobić wjazd, przyłącze kanalizacyjne, energetyczne i wodne.
Tak jak wspomniałem
  • Odpowiedz