Wpis z mikrobloga

Jezu czy ci blachosmrodziarze muszą swoje bombelki pod samiutkie drzwi odwozić korona by im nie spadła z dupy jakby zaparkowali te gruzy 20 metrów dalej zamiast tryhardowac i straszyć dzieci wielkimi potworami z blachy śmierdzącymi zamiast parkingu przed zrobili plac zabaw większy może sobie do szatni jeszcze debile wjedzieci tu dzieci chodzą ostrożniej kurła, połowa z was to niedzielni kierowcy przecież z prawkiem w chipsach, I'm dalej tym lepiej dmuchać na zimne ale nie trzeba robić slalom z wózkiem zawsze i pięć razy patrzeć bo jaśnie tatuś musi stresować pieszych i musi zapierdlaac po bombelka bo jakby zaparkował dalej zamiast w bezpośrednio to by chory był #zalesie #dzieci #motoryzacja prawo powinno w ogóle stanowić żeby się odbierdoli z 20 metrów od przedszkola won strefa buforowa przecież #bezpieczenstwo najważniejsze w tym roku już durna baba wjechała do żłobka z szybą bo jej się hamulec z gazem pomylił a mamy dopiero marzec
  • 10
  • Odpowiedz
i straszyć dzieci wielkimi potworami z blachy śmierdzącymi


@KingaM: Pss dzieciom się podoba lans na auto jakim rodzice innych podwożą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod potwierdzam,sam pamiętam jaki lans był jak wszystkich innych w przedszkoli rodzice podwozili jakimiś seincento albo na piechte szli a mnie kuuurde wyścigówą,znaczy wyścigówka to była tylko dla mnie i kolegów z przedszkola bo to było megane 1gen. w coupe rocznik 98 a silnik to był #!$%@? 1.6.Ale było to coupe i to było najważniejsze bo dzięki temu właśnie był lans.
  • Odpowiedz
@KingaM: wow. tego nie da się przeczytać XD brak nawet szczątkowej interpunkcji, stosowania jakichkolwiek zasad i reguł językowych a do tego rzadki wysryw :D i w gratisie całość okraszona błędami ortograficznymi.
  • Odpowiedz
  • 0
@subiel: wrzuć mój komentarz do chatgpt z próśba o korektę i przerobienie krasomowcze z zachowaniem kontekstu i przestań mnie szkalować
  • Odpowiedz