Wpis z mikrobloga

Galeria miernot drogowych 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W weekend zrobiłem trasę Wawa-Kraków-Waw i nagrałem paru "wybitnych" kierowców xD

https://streamable.com/3optuu

Zacznijmy od pana, który nie bardzo wiedział co chce zrobić. Razem w 3 auta wyprzedzaliśmy tira. Kierowca auta przede mną (numer 2), po wyprzedzeniu tira zjechał na prawy pas zaraz za autem numer 1 bez zachowania odpowiedniego odstępu. Pewnie chciał jechać szybciej, ale po co zjeżdżał za auto nr 1 skoro zachowałem 2.5 sekundowy odstęp od niego i nie wywoływałem żadnej presji?

Ja wyprzedzałem tira jako trzeci i widzą zajazd obu aut na prawy pas, zacząłem je wyprzedzać. Kierowca auta 2 nagle jednak zdecydował, że POWOLI ZAJEDZIE MI DROGĘ pomimo, że zacząłem się już do niego zbliżać. Nie dość, że powoli zjechał na mój pas jakby mnie tam nie było to potem wyprzedzał tempem ślimaka. No ale WAŻNE ŻE JECHAŁ WOLNO xD

Pozostaje zadać pytanie, który z wykopowych kierowców siedział za kierownicą?
Ja typuję: @szynszyla2018, @bruhh, @missioncritical, @derek25, @Andrzej2035 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #prawojazdy

Zakładam nowy tag #miernotydrogowe ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • 97
  • 1
@ZielonaOdnowa: Nagrałem bandytę drogowego. Dokładnie w takim samym stylu jak wy płaczecie, że ktoś jest potencjalnym zabójca gdy jedzie szybko i nikogo nie popędza xD

Jeśli ciebie to dotknęło to znaczy, że ty jesteś taką miernotą drogową jak tamten kierowca xD
  • 0
@ZielonaOdnowa:Żałosne to jest twoje utyskiwanie, że nagrałem twoją jazda na kamerce xD

Zanim komuś chcesz wytykać złe pismo to sam nie popełniaj błędów ortograficznych xD
  • 0
@derek25: Wrzucę twój nick w rejestrację tego dzbana z filmiku.

Oj zabolało cię i to mocno. Takich bandytów drogowych jak ty to trzeba tępić ( ͡° ͜ʖ ͡°)