Wpis z mikrobloga

Bardzo dobra rada, tak samo to o bieganiu (które faktycznie pomaga na wstępnym etapie depresji / lekkiej depresji). Tylko większość ludzi tego nie rozumie, a ona mogłaby to lepiej powiedzieć. Lub powiedzieć o ważniejszych sprawach najpierw: WEŹ SIĘ W GARŚĆ TYPIE I RÓB COŚ ZE SWOIM ŻYCIEM, A NIE SIEDZISZ NA WYKOPIE I MARNUJESZ TLEN.
  • Odpowiedz
  • 16
@Herato: ale czego Wy oczekujecie? Że na terapii to podają gotowe rozwiązania w 100% skuteczne? Jakaś kombinacje klawiszy do wciśnięcia jak czit w grze, która nagle sparwi, że zmaterializuje się jakaś laska obok was do całowania? No w normalnym życiu to tak nie działa. I rada tej psycholoszki jest jak najbardziej ok, ludzie z zainteresowaniami są ciekawski dla innych więc maja większą szansę poznania kogoś. Ale to nie jest tak, że
  • Odpowiedz
@pwone: to może tak działać, jeżeli ktoś ma zaniżoną samoocenę / nie wie jak jest atrakcyjny mysląc że jest nieatrakcyjny (mój kumpel w 100% realizował redpilla i pick up artist, totalnie nie znając tego tematu. Robił wszystko odruchowo, o czym mówi Frywolny i nie raz wychodził od jednej d0py, by potem iść do kolejnej na "gniecenie pościeli"). Ale tak, dla większości to jest proces, który może trwać nawet parę lat. Ale
  • Odpowiedz
@Herato: co jest złego w tej radzie? ja się na psychologii nie znam, ale jakbym miał coś poradzić takim ludziom to żeby nie traktowali pocałowania dziewczyny jako najważniejszy quest w życiu, tylko właśnie skupiali się na innych rzeczach. Może to niekoniecznie pomoże znaleźć dziewczynę, bo nie wiem czy psycholog jest w stanie z tym pomóc, ale pomoże zachować zdrowie psychiczne
  • Odpowiedz
  • 0
@Herato ale ona dobrze mówi- znajdź sobie jakieś zainteresowania, poza tym, żeby porównywać się do innych i szukać szczęścia w ruchaniu
  • Odpowiedz