Wpis z mikrobloga

Beka, bo w sumie Wawrzyniak robił to samo co Zwyrol Biseks i Baxton robili w GOATS, tylko X lat wcześniej.
Beka, że typ który nie ma prawomocnego wyroku jest traktowany jak ostatni parias, a Penis Labrygas czy nawet Penis Załęcki, są "wielkimi sportowcami" mimo tego, że garowali xD

I te dzieci z twitterka co się oburzają, bo podanie lekko opóźnionemu typowi rozpuszczonej czekolady to wielka zbrodnia. A potem będą się tasować do S P O R T O W E J walki Labryczki, patusa i kryminalisty xD

#famemma #primemma #cloutmma
marv0oo - Beka, bo w sumie Wawrzyniak robił to samo co Zwyrol Biseks i Baxton robili ...

źródło: fa84da13dc1e31dfbe10f3fb1f65bb5c1b641ee3c801ca0fadaec050633f171f

Pobierz
  • 21
  • 3
@General-franco: ale kto go wybiela? Ja go nie wybielam. Ja przedstawiam fakty. A fakty są takie, że z Wawrzyniaka chcieli zrobić jakiegoś krzywdziciela osób upośledzonych, bo nagrywał jakieś gówno z typem co był LEKKO OPÓŹNIONY.
Tym czasem konkurencja:
Współwłaścicielem jednej jest typ, co chciał ruchać 14latkę w cyce, a drugi współwłaściciel najpierw #!$%@? o zasadach, a potem je obiad z typem, co inną 14nastkę zapraszał "na ostrą zabawę do Jaworzna"
Druga
  • 0
A Tobie naprawdę potrzebny jest wyrok sądu aby móc stwierdzić, że koleś jest zwykłym ludzkim śmieciem?


@Takeyourwarlock: a to gdzie sprawiedliwość? Czemu za podawnie sztucznej kupy jakiemuś lekko opóźnionemu typowi, gościu i federacja są grillowani, a za czyny okołopedofilskie czy promowanie skrajnej patologii i degeneracji, nikt nie banuje FAME i CLOUT?
a to gdzie sprawiedliwość? Czemu za podawnie sztucznej kupy jakiemuś lekko opóźnionemu typowi, gościu i federacja są grillowani, a za czyny okołopedofilskie czy promowanie skrajnej patologii i degeneracji, nikt nie banuje FAME i CLOUT?


@marv0oo: Słuchaj - to, że Federacje Freakfightowe zapraszają do walk patusów, gangusów z wyrokami itp. to zupełnie inna sprawa. Dlaczego to robią? nie wiem. Czy według mnie to moralne? nie.

Ale to nie oznacza, że mam przyklaskiwać
  • 1
Chociażby jego ask fm


@General-franco: masz na myśli tego aska, na którym byli też Dubiel, do nie dawna zawodnik FAME i Polański, obecny zawodnik FAME? Przypominam, że ta dwójka się w tamtych czasach funflowała z Wawrzyniakiem xD
@marv0oo: To jednak szczyt hipokryzji i bezczelności, żeby latać po kase do Czeczenów, występować na jednej gali np ze skazanym Bombą po czym pisać donosy bo nikt się Tobą już nie interesuje nawet dla beki i nie chce Ci dac zarobić już w tych freakach. Obrzydliwa postać
  • 0
ale ja nie jestem fanem dubiela czy polańskiego więc nie wiem czemu ich tu przywołujesz.


@General-franco: nie chodzi mi o ciebie jako jednostkę, tylko o cały lud. PRIME jest #!$%@?, bo mają w swoim zestawieniu patusa kamerzystę, ale nie jebią FAME czy CLOUT za to, że mają u siebie KRYMINALISTÓW, skazanych PRAWOMOCNIE i skrajnie zdemoralizowanych, albo mają u siebie ludzi zaangażowanych w czyny okołopedofilskie.