Wpis z mikrobloga

  • 164
@Yurakamisa: Te poniżej 160 #!$%@?ło najbardziej, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że dziewczyny po 170 nie zwracają na wzrost takiej uwagi i dla nich może być te parę cm wyższy tylko xD
  • Odpowiedz
Wzięłaby się taka nie rozmnażała, a nie geny swoim dzieciom swoim niskim wzrostem zanieczyszcza.
  • Odpowiedz
Te poniżej 160 #!$%@?ło najbardziej, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że dziewczyny po 170 nie zwracają na wzrost takiej uwagi i dla nich może być te parę cm wyższy tylko xD

@Nano22: może same mają kompleks niskiego wzrostu i próbują go zrekompensować wzrostem partnera?
Nie zagłębiałem się nigdy w temat wzrostu, ale jak teraz sobie pomyślę to wiele razy słyszałem od niskich kobiet, że chciałyby być wyższe.

ale od
  • Odpowiedz
@Nano22: potwierdzam, baba 178 cm here ( ͡° ͜ʖ ͡°) zazwyczaj to mężczyznom bardziej przeszkadza to że są niżsi od mnie, niż mi. Byłam nawet w związku z niskim typem i było okej. Tak więc jeśli facetowi nie przeszkadza że jest niższy to wyebongo, przynajmniej może się wtulać w cyce stojąc ;P
  • Odpowiedz
potwierdzam, baba 178 cm here ( ͡° ͜ʖ ͡°) zazwyczaj to mężczyznom bardziej przeszkadza to że są niżsi od mnie, niż mi. Byłam nawet w związku z niskim typem i było okej. Tak więc jeśli facetowi nie przeszkadza że jest niższy to wyebongo, przynajmniej może się wtulać w cyce stojąc ;P


@asadasa: co za różowe karynsko...
  • Odpowiedz