Wpis z mikrobloga

Dualizm wykopków xD

- terrorysta #!$%@? do cywili w centrum handlowym kasując 133 nieuzbrojonych ludzi po czym kończy z obitym ryjem na sali rozpraw w Moskwie? "O jezu biedny terrorysta znęcają się nad nim na dołku" xDDD
- regularny żołnierz Federacji Rosyjskiej prowadzi na rozkaz działania zbrojne p-ko innym uzbrojonym żołnierzom ukraińskim? "tylko martwy ruski cieszy" i to nie jest jedyny komentarz tego typu ("gruzować orków" itp.)

Strach pomyśleć z kim się siedzi na tym portalu. Wykopkom jest żal terrorysty dzisiaj, a co będzie jutro? Może jakiś wykopek #!$%@? active shootera tym razem w Polsce? Patrząc na bywalców niektórych tagów, nawet bym się nie zdziwił.

#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi
JanRouterTrzeci - Dualizm wykopków xD

- terrorysta #!$%@? do cywili w centrum handlo...

źródło: wykopki do leczenia

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: orki to określenie na ruskich żołnierzy na Ukrainie. Ich należy gruzować konsekwentnie. Co do ruskich, zamachów, isis i całego tego syfu, to wyjebka na nich.

Ale jak ruski mówi to samo o Polakach w RT to pewnie pierwszy oburzony jesteś

co mnie obchodzi kacapskie pierodolenie? xD
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: im mniej ruskiego żołnierza na świecie tym lepiej, czego tu jeszcze nie rozumiesz? A obite ryje zamachowców to tylko podkreślenie profesjonalizmu ruskich służb bezpieczeństwa, zapobiec atakowi nie potrafią, ale skutych więźniów obić już tak.
  • Odpowiedz
Strach pomyśleć z kim się siedzi na tym portalu. Wykopkom jest żal terrorysty dzisiaj, a co będzie jutro?


@JanRouterTrzeci: Ja po prostu mam nadzieje, że oni takie brednie wypisują tylko dlatego, żeby dosrać Rosji (w ich mniemaniu). Tacy podnieceni, ale dzicz w Rosji, jak można kogoś torturować i itp. A pewnie większość z nich nawet nie wie nic o amerykańskim więzieniu Guantanamo i tym, co tam amerykanie robili i komu. Ja
  • Odpowiedz
@Szinako: standardowo, pejsate bomby dobre, a ruskie to te złe. A wykopki wypisują bzdury do czasu - #!$%@? chociaż jeden kindżał w Polskę to już będą majty obsrane i ani jednego husarza rusofoba w 40 mln państwie nie znajdziesz xD

Nie trzeba iść tak daleko jak Guantanamo, wystarczą Stare Kiejkuty.
  • Odpowiedz
Szczytem profesjonalizmu jest pozwolenie by pewien szaleniec zabił 70 osób na wyspie, a potem wsadzenie go do luksusowego więzienia gdzie może sobie ogłaszać protesty, bo nie chcą mu dać ps3.


@Szinako: no ogólnie to kara powinna nastąpić po skazaniu winnego, nie przed, ale w mateczce rassiji pewnie domniemanie winy inaczej działa xD. A tak w ogóle ty z tym innym ruskiem @JanRouterTrzeci to dlaczego jeszcze nie siedzicie w tym wymarzonym kraju,
  • Odpowiedz
@Prezes: a dlaczego mam siedzieć w Rosji? Ja jestem u siebie, w Polsce - tu mam nieruchomości, biznes, rodzinę i znajomych. Mam się wyprowadzać, uciec jak szczur z tonącego okrętu bo jakaś #!$%@?ęta banda przygłupów głosuje na globalistów i podżega do pełnoskalowej wojny z Federacją Rosyjską? Tak postępuje patriota twoim zdaniem?
  • Odpowiedz
no ogólnie to kara powinna nastąpić po skazaniu winnego, nie przed, ale w mateczce rassiji pewnie domniemanie winy inaczej działa xD


@Prezes: Za to w USA działa gdzie sobie otworzyli więzienie na Kubie, żeby tam torturować ludzi bez postawienia im zarzutów i przetrzymywać ich tam na czas nieokreślony xD

to dlaczego jeszcze nie siedzicie w tym wymarzonym kraju, Rosji?


@Prezes: Bo ja nigdy się o Rosji pozytywnie nie wypowiadałem, ale
  • Odpowiedz
a dlaczego mam siedzieć w Rosji?


@JanRouterTrzeci: bo możesz być w kraju który jest ci bliski ideologicznie, być wśród ludzi którzy wyznają wspólne wartości, jak miłość do cara itp xD. Twoi znajomi wiedzą że taki rusofil jesteś? Jeśli tak, to może pojadą z tobą.
  • Odpowiedz
Za to w USA działa gdzie sobie otworzyli więzienie na Kubie, żeby tam torturować ludzi bez postawienia im zarzutów i przetrzymywać ich tam na czas nieokreślony xD


@Szinako: Ale o co chodzi tutaj z USA? My tu o mateczce rassiji gadamy, nie tych paskudnych amerykanach. Wy towarzysze zawsze z nimi wyskakujecie jak się argumenty do obrony Rosji kończą.
  • Odpowiedz
po czym kończy z obitym ryjem na sali rozpraw w Moskwie


@JanRouterTrzeci: a do tego jest duże prawdopodobieństwo, że to zupełnie niewinna osoba która jest po prostu wrabiana w zamach i dlatego został tak skatowany żeby się przyznać do czynów których nie popełnił
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: jeśli rosyjski terrorysta na Ukrainie się podda nie powinien być okaleczany. Natomiast zabici rosyjscy terroryści z bronią w reku dostali to na co załużyli. Każdy zabity lub trwale okaleczony rosyjski żołnierz sprawia że świat jest bezpieczniejszy i mnie osobiście cieszy każdy taki przypadek.
  • Odpowiedz