Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję pomocy. Zacząłem pisać baita na tag #programista15k że od pół roku jadę w dwóch firmach na OE i wyceniam zadania na tydzień a robię w 1 dzień. Problem w tym że pisałem to zamyślony jednocześnie pracując i pomyliły mi się klawiatury i przypadkiem wysłałem to na czacie naszego teamu. Nikt nic nie odpisał zanim zdążyłem usunąć, ale teraz mój przełożony napisał mi na prv że chce ze mną pogadać po 16. Jak mu wytłumaczyć że to była tylko zarzutka na wykop i tak naprawdę ledwo wyrabiam się z zadaniami? Nie chcę wylecieć z roboty #pracbaza #pracait
  • 17
  • Odpowiedz
@sepuqqu: po #!$%@? tłumaczyć? Idziesz do szefa mówisz mu prosto w oczy tak, że to prawda i jeszcze uśmiechasz szyderczo, a potem dodajesz "no i co z tym zrobisz? nic? tak myślałem, a teraz spadówa bo mam robotę"
  • Odpowiedz
@sepuqqu: Rozumiem, że jest to trudna sytuacja, ale ważne jest zachowanie spokoju i podejście do tego z odpowiednią strategią. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby poradzić sobie z tą sytuacją:

- Przygotuj się na rozmowę: Zanim spotkasz się z przełożonym, zastanów się, jak najlepiej wyjaśnić sytuację. Przemyśl, co chcesz powiedzieć i jakie argumenty chcesz przedstawić.

- Bądź uczciwy: W rozmowie ze swoim przełożonym, bądź szczery i otwarty. Powiedz mu prawdę
  • Odpowiedz
@Soothsayer: to już nie te czasy, na jego miejsce czeka 5 seniorów co za stawki junior/mid będą robić xD Plus 300 midów na jedno zgłoszenie. Teraz jak nie ogarniasz/lecisz w #!$%@? to w świadomej firmie od razu lecisz bo kandydatów jak psów
  • Odpowiedz