Wpis z mikrobloga

**- No, ale patrzyłeś jej urwa do dowodu…albo urwa do legitymacji?**

- Nie no…ludzi będę legitymowac no… Nie no ja spotakłem się z nią jak była starsza sorry, poza tym do nieczego nie doszło i…z takim mindsetem byłem i się z nią spotakłem, tak?

- No to ile ona wtedy miała lat?

- Nie wiem. Piętnaście, szesnaście…nie?

**- NO ALE JAK TY URWA MOŻESZ TEGO NIE WIEDZIEĆ?! NO URWA CZŁOWIEKU, NO URWA POSĄDZAJĄ URWA CIEBIE O PEDOFILIĘ, A MNIE O TO, URWA, ŻE KRYŁEM PEDOFILA!!! NO TO, URWA, JAK MOŻESZ TEGO NIE WIEDZIEĆ?**

- No mówię ci, że tak było Marcin, no…

**- NO ALE JAKIE MASZ URWA NA TO POTWIERDZENIE?? CZYM SIĘ URWA MAM BRONIĆ?!**

- A jakie ona ma potwierdzenie, że było inaczej?

**- NO URWA SWÓJ WIEK!!!!**

- No, ale gdzie tak jest napisane…że w tym czasie, o tej i tej godzinie…i że coś z nią robiłem, stary…?

**- NIE MÓWIĘ, ŻE ROBIŁEŚ, ale skoro urwa...**

- No to jak nie robiłem to nie ma tematu…stary.

**- Ale ty popatrz co ty pisałeś, człowieku urwa. Pisałes do trzynastolatek – „dziwko, urwo jesteś”. Człowieku ten film jak go wczoraj zobczyłem to jest WSTRĘTNE, urwa. Rozumiesz, to jest WSTRĘTNE!**

- Nie pisałem, jak miała trzynaście lat.

**- Ja naprawdę Stuart nie chcę urwa przez ciebie erdolnąć.**

- No ja też tego nie chcę, ale ty nie masz nic na sumieniu i nie jesteś z tym powiązany.

**- Ale wychodzi jakbym…ale wychodzi jakbym urwa cię nie wiadomo w czym krył…**

#famemma
LadyRaspberry - **- No, ale patrzyłeś jej urwa do dowodu…albo urwa do legitymacji?**
...

źródło: temp_file3460973296742409829

Pobierz
  • 4
@shredded mi nie pasuje to tłumaczenie że rozmowa byla nagrywana przed filmem Wardęgi.
Nie pamiętam, aby internet przed Pandorą poruszał temat Boxdela, Pałkersona i innych ytberów to raz. A dwa pisałeś do trzynastolatek 'dziwko, urwo' i że Dubiel widzial te wiadomości - to skąd widział, jak pierwsze takie screeny były u Wardęgi.