Wpis z mikrobloga

@drobne_na_taryfe: wejdź na grup gadżeciarzy na FB. Debile kupują nożyki za 1500 czy 2000 zł, latarki za 1000 zł. Ci co tak robią mają prawie zawsze całe kolekcje takich przepłaconych bajerów które trzymają w szafie bo 15 noży i latarek na siebie nie włożą. Ja też lubię gadżety ale kuźwa kupię to samo tylko bez logo na Ali i mam #!$%@?, nie musże się chwalić na grupkach zdjęciem tego. Dodatkowy smaczek
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: u mężczyzn działają skrajności, ale wtedy zalicza się do nich garstka, np. tutaj przedstawieni idioci. Z kolei u kobiet jest średnia, czyli uwierzą w jakieś tam głupotki, ale to już duża część kobiet
  • Odpowiedz
@siedze_w_samych_gaciach >Ja też lubię gadżety ale kuźwa kupię to samo tylko bez logo na Ali i mam #!$%@?, nie musże się chwalić na grupkach zdjęciem tego.

Ty jesteś jak te karyny co kupują CK na bazarze bo przecież to to samo.
  • Odpowiedz
@siedze_w_samych_gaciach: Ali czasami jest spoko np. golarka na żyletki trafiła mi się super. ale np. Jak kupiłem maszyne do makaranu (Ogólnie da się na tym każdy ale ja chciałem ramen i spagetti, może lasagnie) za ok. 150zł. Straszne gówno, nie da się tego używać. Makaron się rozwala i jakieś gówno dredy to wypuszcza. A jak zejdziesz poniżej 50% hydro ciasta to już w ogóle nic się nie da zrobić. Potem pomyślałem
  • Odpowiedz