Wpis z mikrobloga

@wioslarz-umyslow: No i nijak się nie odniosłeś do treści i pozostało ci się tylko zesrać

Ja się czuję dobrze ze swoją tożsamością i nie potrzebuje do tego celu wrzucać memów od anglojęzycznych odpowiedników wykopków - przegrywów. Tobie życzę tego samego.

Żebyś chociaż swoim pięknym słowiańskim językiem poprawnie ze znakami diakrytycznymi pisał. A czemu klawiatura angielska? Wstydzisz się pochodzenia?
  • 23
@Nikczemny_Pomidor @Nikczemny_Pomidor

@Kwazariusz: o to to. Tak jak polaki myślące że są europejczykami jak np. niemcy, a w rzeczywistości bliżej im do rosjan, białorusinów czy ukraińców. Beka z polacks wanna be trwa na każdym froncie xD


Chyba w twoim pustym łbie xD Polacy to Polacy i mało kto chce być jak Niemcy czy ruscy. Jak troszkę pojeździsz po świecie to sam się przekonasz, że Polska jest bardzo dobrym miejscem do życia.
@Kwazariusz: @WujaTHC @Nikczemny_Pomidor - mordeczki,ale wiecie, że Polacy to nie są żadni prawdziwi słowianie? Jesteśmy mieszanką słowiańsko-germańską. Przez setki lat mieszaliśmy się z różnymi ludami.

Co do budowy świata, Polacy bardzo mocno się do niego przyczynili i nie widzę powodu, dla którego nie mielibyśmy się utożsamiać z tym memikiem. W czasach zaborów wielu Polaków robiło wynalazki, ale mieli inne "barwy", bo Polski nie było. Wielu Polaków uciekało z tych terenów do
@bregath: Za poważnie do tego podszedłeś. Nikt z nas nie neguje że Polacy to słowianie, że jesteśmy biali, że mamy ceniony i ważny wkład w rozwój ludzkości. Problem polega na tym, że ludzie się tym memem wywyższają jakby po pierwsze sami osobiście do tego rozwoju przyczynili, a po drugie w sposób dający się jasno wywnioskować, czują się lepsi od innych, postrzeganych jako gorsi. Z tego się śmiejemy i to wyszydzamy. Normalni
@bregath: Idąc dalej za ciosem, jakbym był Niemcem o takim samym postrzeganiu świata jak ci tutaj komentujący, to bym się tylko zaśmiał, że Polacy się widzą jako część tej cywilizacji. Źle postrzegana duma narodowa by mi na to nie pozwoliła.

I jeszcze bawiąc się w adwokata diabła - i uprzedzam że to pytanie zadaję ironicznie - co to za cywilizacja co dała się na 123 lata podbić?

Widzisz już co mam