Wpis z mikrobloga

@Bobsoon: trudno, żeby producent klepał akcesoria do konsoli, której już nie produkuje i nie sprzedaje. Tak samo jak nie kupisz łatwo DualShock 4, tak jest z tymi kontrolerami.

Z padami jest jeszcze o tyle "łatwiej", ze może 2 razy do roku da się kupić nowe, oryginalne, ale w cenie DualSense. Z kontrolerami do VR bym nie liczył na to, zbyt niszowy produkt. Wątpię, żeby gdzieś jeszcze zapasy tego były.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lookazz jestem kompletnie zielony w temacie konsol, widziałem, że są kompatybilne z PS3 i PS4, więc myślałem, ze sa uniwersalne i z PS5 też działają, dlatego mnie zdziwiło, że nie da się ich kupić.
Dziękuję za wyjaśnienia.
A zapytam inaczej - jak nie konkretnie te kontrolery Move, to kupię coś takiego, innego, do PS5? Czy do 5 nic takiego nie ma?
  • Odpowiedz
@Bobsoon: PS5 ma nową generację googli VR, w temacie za bardzo nie siedzę, ale kojarzę, że nie są one kompatybilne z poprzednimi googlami czy akcesoriami. O czymś takim jak move do PS5 nie słyszałem, Sony na pewno nie wypuściło takiego kontrolera, a sam zestaw VR V2 podobno sprzedaje się dość słabo, więc wątpię żeby firmy trzecie produkowały do tego jakieś alternatywne akcesoria. Baa, nawet oryginalna ładowarka do kontrolerów nie doczekała się
  • Odpowiedz