Wpis z mikrobloga

@Mellisuga: gdyby byla na tego typu nowych serwerach to psulaby rozgrywke. Tak to na turcji kazdy resp bestow bedzie obstawiony na kazdym ch przez kilku turkow 24/7. Wiekszosc osob bedzie latala z jakimis gowno broniami to dodatkowy klimat.

Na starych serwerach to tam jeden #!$%@? dla mnie.
bo normalnie bronie traca na wartosci i sa gownem


@tragerus: Na początku serwera może i tak, ale jak się skończy broń bohatera to co? Ten brak broni bohatera oznacza tyle, że będzie większa przepaść między topką a graczami F2P albo minimalnie ładującymi SM'y. A dropnąć naprawdę konkretnego FMS'a to jak wygrana na loterii, szczególnie jak wszystkie respy będą obstawione przez Turasów.
  • 0
@Bonker bronie bohatera przepaści nie zmieniają bo jak ktoś wladuje w is i tak ma nad tobą 100x przewagę a jak ty wydropisz nawet średniego fms to nic z niego nie zarobisz bo są bronie bohaterów rozumiesz czy nie? I to się ma do broni i na 75 lv bo do tego momentu dostajesz te bronie bohatera
@tragerus: No chyba nie rozumiem. Z drugiej strony sam nie musisz inwestować w broń do 75 (albo i 105 ale ciężko raczej na broni bohatera dociągnąć). Jak ktoś ładuje tysiące to sam może sobie dropnąć FMS'a i mixować do woli. Chyba że grupą docelową są casualowi gracze, to i tak jest spora szansa że gdzieś po drodze nie wyrobią na broni bohatera i będą musieli kupić normalną broń. Topka i tak
  • 0
@Bonker: ale to nie chodzi tylko o fms tylko wszystkie bronie do 75 lacznie z truta nic z niej nie zarobisz jako casualowy gracz bo sa bronie bohatera a dla ciebie bronie bohatera sa mniej przydatne bo nie bedziesz celowal w topke w tydzien i za 2 tygodnie jestes bez broni, i idac rowno jesli chodzi o bron z topka rynek jest zdrowszy i bardziej zrownowazony. BRON BOHATERA FAWORYZUJE IS I
  • 0
@Bonker: powiedzmy ze w dwa dni wbija 75 i maja bron bohatera ktora jest tak #!$%@? mocna ze sobie moga dociagnac jeszcze wyzej nic nie musza pakowac isa ani kasy w bron tylko ja dostaja wiec dziala to faworyzujac is i ludzi co laduja kase. BEz broni bohatera casualowi gracze maja jakas namiastke kontroli rynku bo ci z isem i ladowana kasa beda sila rzeczy musieli uzywac zwyklych brtoni ktore kupia
@GrubyPrezes: kurczę chciałem zagrać na turku nawet pobrałem metka dziś odpaliłem pograłem 1 h i stierdziłem że szkoda czasu i życia bez isa nie da się grać trzeba jeszcze przez vpn kombinować żeby kupić sm taniej bez sensu taka gra wg mnie