Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was ubiera się w Lidlu?
Jakie macie opinie? Mam już dość kupowania markowych ciuchów, gdzie płaci się za markę, a nie za jakość. No ale jak z jakością tych Lidlowych fatałaszków? Widzę ostatnio dużo artykułów w prasie internetowej zachwalające ładny krój i modny fason, no ale to pewnie materiały sponsorowane. Jakie są Wasze doświadczenia?

#kiciochpyta #niebieskiepaski #rozowepaski #lidl #modameska #modadamska #moda
  • 24
  • Odpowiedz
@AlexBrown: Nie wiem jak teraz, ale kilka lat temu jak byłem w Lidlu to na zewnątrz zrobiło się zimno. Kupiłem wtedy bluzę w Lidlu zakładając, że będzie jednorazowa bo szybko się zniszczy ale zaskoczyłem się, bo jakościowo okazała się całkiem spoko. Dla porównania bluza kupiona w Sinsay czy New Yorkerze po kilku praniach już się nie nadaje żeby w niej iść „na miasto”
  • Odpowiedz
@AlexBrown: kiedys kupowalem jeansy w "markowych" sieciowkach. Po pol roku mniej wiecej zaczynaly sie przecierac w kroku

Moje najstarsze jegginsy z lidla maja z 7 lat i jeszcze swiatlo nie przeswituje, ale to tez do ogrodu uzywam bardziej te najstarsze ( ͡º ͜ʖ͡º)

jakies adidasy z lidla tez bardzo dobrze wspominam. Kilka lat tyrałem i sam je zniszczyłem w ogrodzie, bo nic im nie dolegało
  • Odpowiedz
@AlexBrown: ja się nie ubieram, ale nie będę nieszanował ludzi co to robią. Nigdy tam nie idę z myślą o ubraniach lecz może kiedyś skorzystam. W końcu po narzędzia jeżdżę więc czemu nie po ciuchy
  • Odpowiedz
Spodnie jeansowe z Lidla kupuję od kilku lat - są świetne. Koszulki na długi rękaw - bardzo dobra bawełna. Gacie też mają dobre.
  • Odpowiedz
@AlexBrown: nie wiem jak w lidlu z jakością, ale żeby kupić ubrania jakościowe nie trzeba przepłacać za markę. Ja większość ubrań kupuje w River Island. Basicowe rzeczy, dobra jakość, dużo krojów, każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Odpowiedz
@Norskee miałem tak samo z przecieraniem, wtedy schudłem i problem znikł( ͡ ͜ʖ ͡)
Sam mam dwie pary markowych jeansow już trzy lata je noszę I brak śladów zuzycia.
  • Odpowiedz